Příspěvky uživatele - 151.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Těchobuzická, 21.8.2012
Trpělivost je ctnost králů.Všímám si, že komu nechutná odruda Těchobuzické, tak samo nechutnají plody Toptastu.Co je tomu příčinou?Snad vlastnost, že plody po zmodrání jsou v obou případech tvrdé, tuhé.Je proto třeba s nimi jinak zacházet, mit s nimi... celý příspěvek >
Řez švestek, 19.8.2012
No zdá se mi, že pro letní řez peckovin nepanuje stejný názor, ale podle mě už pozdě je.Vtuto dobu, a později narostlé výhony nestačí dostatečně vyzrát, a teplomilnější peckoviny(Jojo, Čačanské),a jejich dřevo do zimy nevyzraje.
TopTaste?, 19.8.2012
Na Poděbradsku, to nevím, ale na netu určitě.Chce to hledat e-shopy, kde prodávají školkařské výpěstky.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 19.8.2012
Ty kráso -to je nádhera, tak krásně žluté plody, ta musí být dost přezrálá, slaďoučká.Je to jak zakázané oévoce, na které nejde dosáhnout.Myslím, že jsem dudělal dobře, když jsem Lepotici přerouboval na Hanitu.Množí se tady na foru pochvalné notace... celý příspěvek >
Co je to za slivon?, 17.8.2012
Té jakoby špičky jsem si všimnul.V Zahradkáři 2010/09 v článku Pozdně zrající odrudy slivoní by popis odpovídal Valoru, a i zobrazená fotografie s bordó barvou, taky tvarem plodů se špičatým zakončením.Odruda zraje začátkem září, proto v má v tuto... celý příspěvek >
Co je to za slivon?, 16.8.2012
Moc pěkné-gratuluji.Když tak kouknu na své holé stromy, chce se mi zrak odvracet.Zkusím dát svůj typ.Před deseti lety mohl být na trhu už Valor.Charakterizuje ho lesklý list, výborná chuť, ale po dozrání údajně rychleji měkne, a ztrácí na... celý příspěvek >
Muchomurka ruzovka - masak, 12.8.2012
Samozřejmně voní jako houba ale není tvrdá jako hřib... konzistencí jako rybí filé (bez rybí vůně  Tak stímto názorem p.Renaty plně souhlasím.Struktůra dužniny masáku se dá přirovnat k rybimu filé, samozřejmě chuť je jiná.Nebezpečná je její... celý příspěvek >
Opál, 12.8.2012
Ano s tímto názorem souhlasím, ale za předpokladu, že je kde sázet.Nemám už vůbec žádné místo, proto mi výborná Katinka na myrobalánu ač s rynglovým odstínem stačí.Její alternatívou pro mě jsou Opál, Tegera,které můžu tak akorát vroubovat na vzrostlý... celý příspěvek >
Opál, 12.8.2012
Měl jsem zato, že by mohl zrát před Katinkou, jelikož takovou odrudu chuťově zajimavou potřebuji.Zatím to vypadá, že je to jen odruda ve stejnou dobu zrající jako Katinka, tudíž je jen "náhradou, nebo alternatívou " ke Katince. Včera jsem prošel... celý příspěvek >
Opál, 11.8.2012
Musím říci, že odrůda OPÁL doznala velkou popularitu u mých rodinných příslušníků, kteří dají Opálu rozhodně přednost před Katinkou. Nevím jak tomu mám rozumět.Kdy je lepší, než Katinka.Dnem 19.7.degustována je lepší, než v tuto dobu poměrně... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 6.8.2012
Většina zdejších znalců slivoní hodnotí jednotlivé odrůdy především podle toho, jak jsou dobré na pálení. Troufám si říci, že to zdaleka není pravda.Většina přízpěvku, včetně mých opěvují odrudy slivoňí né tak ani pro množství cukru, ale pro... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 6.8.2012
Jestliže ve Vašem okolí není Hanita, nebo jiné odrudy k dostání, je nejlepší volbou právě nákup na netu.Vtuto dobu samozřejmě není skladem, pokud si nechcete připlatit, a koupit kontejnerovanou.V podzimním nebo jarním termínu kdy jsou dobývány ze... celý příspěvek >
Haganta x Toptaste, 6.8.2012
Která bude lepší?Obě budou dobré, jak na co, každá má své klady a zápory, příznivce i odpůrce.Na pálení se hodí obě, obě jsou sladké, přičemž Toptaste bude asi více sladká.Nebudu Vás strašit údajně menší odlučitelnosti odrudy Toptaste od pecky,... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 4.8.2012
Abych řekl pravdu tu nemám, ale už se na ni letos chystám.Tu nebo jinou, podle toho co seženu.Pak z nedostatku místa zase naroubuju strom složený ze dvou odrud.Jste si jistý, že Vaše rouby Bystrické nemají šárku?
Čačanská lepotica, 3.8.2012
Já mám kdeco, ale místa pro nové odrudy nemám vůbec, proto jsem přeštěpoval Lepotici, která mi nevyhovovala, avyklátil jeden ze dvou stromku Joja, který mi vymrzl na kminku.Některé odrudy řeším naštěpením na stávající odrudu, které si budou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika