Příspěvky uživatele - 160.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lámou se větvičky s plody... dozrají rajčata?, 20.7.2022
Dobrý den, mám zasazené rajčata ve velkých samozavlažovacích květináčích. V jednom mám odrůdu Start F1. Keřík je plný poměrně velkých rajčat na velkých trsích. Trsy s rajčaty se pod tíhou vylomily z rostliny. Rajčata jsou ještě úplně zelené, bez... celý příspěvek >
Řez stromkového černého rybízu, 11.7.2022
Dobrý den, nejsem žádný zahrádkář a rybíz jsem nikdy nepěstovala. Asi před 3 lety jsem koupila stromkový černý rybíz. V loni i letos měl plody, předvčerejškem jsem všechny sesbírala.  Nikdy jsem korunku netvarovala a nic na stromku nestříhala. A... celý příspěvek >
Stříbrná zakrslá jedle Abies lasiocarpa Compacta, 23.5.2020
No vidíte, a ve školce mi řekli, že je v říjnu nejvhodnější doba. Ale protože se to odehrálo v říjnu 2018, tak jedlička neuhynula, ale udělala na jaro 2019 nějaké přírůstky, i když moc krátké a letos jsou přírůstky jen na vrcholu + spousta šišek..a... celý příspěvek >
Stříbrná zakrslá jedle Abies lasiocarpa Compacta, 22.5.2020
Jsem autorka úvodního příspěvku a chtěla bych sdělit, jak to s jedličkou pokračuje. Máme ji tedy od října roku 2018, v roce 2019 udělala velmi krátké přírůstky a koncem podzimu jsem pozorovala, že na některých větvičkách jehličí změnilo barvu, a něco... celý příspěvek >
Stříbrná zakrslá jedle Abies lasiocarpa Compacta, 1.11.2019
Děkuji za odpověď. Problém je v tom, že jedlička (loni na podzim nasazená), přečkala zimu bez problémů (jak jsem psala v úvodním příspěvku). Na jaře jí narostly nové větvičky, ale mimořádně krátké, jen asi 3 cm)- oproti starším přírůstkům jsou velmi... celý příspěvek >
Stříbrná zakrslá jedle Abies lasiocarpa Compacta, 28.10.2019
Prosím o radu. V loni na podzim jsme si vybrali v zahradní školce zakrslou stříbrnou jedličku Abies lasiocarpa Compacta. Byla nádherná, hustá, vysoká asi 140 cm. Dle prodejce byla na sázení tohoto stromku nejvhodnější doba- stromek nám tedy ráno... celý příspěvek >
Zakrslý šeřík Palibin na kmínku-řez, 28.9.2018
Dobrý den, dnes jsem koupila ve výprodeji zakrslý šeřík Mayerův Palibin- na kmínku-zapěstovaný v květináči. Předpokládám, že ho mohu ještě teď na začátku podzimu zasadit. Korunka ale nemá pravidelný tvar, je poměrně řídká a větvičky jsou dost dlouhé.... celý příspěvek >
Neznámý citrus, co s ním?, 3.10.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den,  kamarádka mi přivezla vzrostlý citrus, který chtěl její šéf vyhodit. Tak jsem si ho vzala, snad se mi podaří jej dále pěstovat. Nevím, jaká je to odrůda, měl by to být údajně citroník. Nevím, jestli je to semenáč nebo roubovanec, ale... celý příspěvek >
Zvädnutá dracena, 8.8.2017
Také jsem si koupila dracénu, nádhernou, hodně velkou, akorát měla jiné listy, takové tužší a tenší. Zalévala jsem ji až když byla zemina na povrchu úplně suchá, zalila jsem více, ale tak, aby rostlina nestála ve vodě. Zalévala jsem vždy až za 2-3... celý příspěvek >
Poraďte prosím odrůdu meruňky, 18.7.2017
Když jsme dům před 11 lety kupovali, byla na zahrádce jedna meruňka, jedna broskev a několik malých jabloní- všechny stromky již přestárlé-jabloně nerodily a byly nemocné (vykáceli jsme je). Meruňka byla také velmi stará, ale neustále rodila výborné... celý příspěvek >
Poraďte prosím odrůdu meruňky, 18.7.2017
Dobrý den pane Vysloužile, děkuji vám za velmi rychlou odpověď. Mám ale problém... myslím, že zakoupit na podzim stromek Velkopavlovické nebude žádný problém..ale jak zjistím, na jaké podnoži je stromek naroubovaný? Roubovat s manželem neumíme a... celý příspěvek >
Poraďte prosím odrůdu meruňky, 18.7.2017
Dobrý den, jsme s manželem sami dva, ale chtěli bychom si na naši minizahradu nasadit alespoň jeden ovocný stromek, a to meruňku.  Půda je spíše propustná, písčitější, poloha asi 250m nad mořem, stanoviště převážně slunné, s menší časovou... celý příspěvek >
Kana/dosna, 4.5.2017
Dobrý den, koupila jsem si hlízy červenolisté kany a v dubnu zasadila do květináčů. Hlízy vyrašily, na jedné mám už první list velký asi 10 cm. List je ovšem zelený..Zčervená ještě, nebo mi prodali jinou odrůdu??
Muchovník, 2.5.2017
Dobrý den, chtěla bych si na zahradě zasadit muchovník místo staré broskvoně, kterou musíme zlikvidovat. Slyšela jsem, že se dá koupit i jako stromek, ale také že existuje více odrůd různé kvality plodů. Máte někdo tento stromek nebo keř? Která... celý příspěvek >
Vzdálenost živého plotu od pletiva, 6.4.2017
Dobrý den, tůje smaragdy jsem sázela asi 1m od plotu. Za tůje i kus před ně jsem dala textilii a vyšší vrstvu mulčovací kůry, kterou dosypu asi 1x za 3 roky v menším množství. Nemám vůbec žádný problém s plevelem, sekačkou tam vůbec nemusím a tůje ze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika