Příspěvky uživatele - 160.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Větve thují do kompostu?, 22.6.2015
Dobrý den, můžu dát větve thují (samozřejmě prohnané přes drtič) do kompostu??. Děkuji za odpověď.
Plotové nůžky, 22.6.2015
Tak to asi nebydlíte 20 km ok Kolína... tady je všechno hodně drahé..
Plotové nůžky, 22.6.2015
Tak to bude problém, asi by nás to vyšlo draze. Do většího města to máme daleko a v našem okolí nikdo takové služby nenabízí. A pokud ano (zahradnictví), tak si myslím, že cena za jednu "úpravu" thují vyjde dráž, než nový plotostřih, který by mohl... celý příspěvek >
Boční sestřih thůjí, 22.6.2015
Thuje jsou staré asi 6 let, vysoké asi 2,5 m (po loňském zastřižení do výšky, odstřili jsme tenkrát asi 40 cm), půda písčito- jílová (ale spíše písčitá), thuje jsou ve výborné kondici (pravidelně hnojené a zakůrované), sluníčko na ně svítí v téměř... celý příspěvek >
Plotové nůžky, 22.6.2015
Dobrý den, prosím poraďte, jaké koupit plotové nůžky. Máme "plot" asi ze 40 Ks thůjí brabant, které byly v loni ručně zastřiženy do výšky, ale už je nutné je zastřihnout i z boku.  Nechce se nám to dělat ručně, tak že uvažujeme o plotových... celý příspěvek >
Boční sestřih thůjí, 22.6.2015
Dobrý den, v loni (asi koncem května, nebo začátkem června) jsme zastřihli naše thůje, protože již přesáhly požadovanou výšku. Thuje by však potřebovaly zastřihnout i z boku (z obou stran), protože jsou širší, než bychom chtěli, větve z jedné strany... celý příspěvek >
Napadené jehličnany- co to je a co s tím?, 17.6.2015
Děkuji za odpovědí. Sousedovic psa jsem vyloučila proto, že je to velký pes a jeden jehličnan má hnědé jehličí i ze strany, kde se k němu pes nedostane a ani na něj z jedné strany nesvítí slunce, a přesto jehličí hnědne ze všech stran.Dnes jsem na... celý příspěvek >
Napadené jehličnany - co to je a co s tím?, 16.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Jsem začátečník a letos mi na malých smrčcích, které mám vysazené asi 4 roky, začalo hnědnout jehličí (obrázek1,2,3). Jsou hnědé i uvnitř, ale na povrchu se to rychle rozšiřuje..Myslela jsem, že je to spálené od slunce...... celý příspěvek >
Čím změkčit tvrdou vodu v jezírku, 10.6.2015
Studna bohužel obnovit nejde. Když začala voda ubývat, přišel studnař, do studny vlezl. Studna je hluboká jen 8m, na dně studny bylo hodně písku, tak ho studnař začal vybírat, jenže v ten moment se začaly segmenty bortit a studnař měl co dělat, aby... celý příspěvek >
Čím změkčit tvrdou vodu v jezírku, 10.6.2015
Ještě jsem chtěla dodat, že vysavač na kal v jezírku nemáme zavedený do filtrace, ale zcela mimo jezírko na trávu, proto ten úbytek vody..
Čím změkčit tvrdou vodu v jezírku, 10.6.2015
Děkuji za odpověď. Máme tlakovou filtraci, ale tou voda neubývá. Voda ubývá přirozeným odparem, ale hlavně vždy, když odsáváme nečistoty ze dna, to je úbytek vody velký (jezírko je malé) a musíme vodu dopustit. Studna je velmi stará a v loni v létě... celý příspěvek >
Jakou koupit pískovou filtraci?, 10.6.2015
Máme filtraci Azuro k bazénu Azuro o obsahu 17 kubíků. Když jsme bazén kupovali, pořídili jsme výkonnější filtraci, než jaká byla k tomuto bazénu doporučovaná. Bazén s touto filtrací máme již 10 let a právě před 4 dny jsme v bazénu měnili fólii,... celý příspěvek >
Čím změkčit tvrdou vodu v jezírku, 10.6.2015
Dobrý den, máme menší jezírko (asi 3m kubické). Dříve jsme používali studniční vodu, ale studna dosloužila a zavedli nám městskou vodu, která je dost tvrdá. Vzhledem k tomu, že jezírko pravidelně čistíme vysavačem, voda rychle ubývá a jsme nuceni ji... celý příspěvek >
Skimmer pro malé jezírko, 1.6.2015
Dobrý den, děkuji za odpověď. Také předpokládám, že čerpadlo 40W asi stačit nebude, ale než koupím nové, tak to samozřejmě vyzkouším. V případě, že by to nestačilo, poraďte mi prosím, jak výkonné čerpadlo bych musel pořídit, když chci koupit skimmer... celý příspěvek >
Rostlinka do jezírka, 31.5.2015
Děkuji za odpovědi, asi to bude ona..tak snad poroste...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika