Příspěvky uživatele - 160.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalitni drtic vetvi, 18.3.2016
Dobrý den, prosím o radu. Chceme si pořídit drtičku větví, ale nemůžeme se rozhodnout pro značku a typ. Máme menší zahradu (spíše okrasnou). Nehodláme tedy likvidovat žádné tlusté a velké větve. Bude se jednat spíše o tenší větvičky např. z thují,... celý příspěvek >
Poznáte někdo tento strom?, 31.10.2015
Purpurea nana je přece červenolistý buk. I když netvrdím, že je to ten na fotografii. Když jsem ho viděla v Praze na jaře, měl listy tmavé. Teď právě opadává a barva listů je jiná (foceno dnes)...proto se pídím po tom, co je to za odrůdu...
Poznáte někdo tento strom?, 31.10.2015
Myslím si, že je to buk "purpurea nana". Ale asi je zastřižen výšku, když má takový habitus..., nebo se mýlím? Hledala jsem tento strom na internetu, ale většina z nich jsou téměř keře, nebo stromky na hodně nízkém kmínku, na některých fotografiích... celý příspěvek >
Poznáte někdo tento strom?, 31.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer, dnes jem udělala foto stromu, který se mi moc líbí. Poznáte někdo, co to vlastně je?. Něco takového bych si představovala jako solitéru do menší zahrady. Strom není moc velký, je vysazen v Pražském výstavišti Letňany mezi pavilony.... celý příspěvek >
Ozdobný obklad nadzemního bazénu, 7.10.2015
Váš příspěvek mě zaujal. Můžete přidat foto? Máme nadzemní bazén, který budeme muset po 10 letech vyměnit. Chceme ho pouze částečně zapustit a měla bych představu právě kamenného obkladu, tak hledám inspiraci...:-)
Likvidace řas v malém jezírku, 6.9.2015
Dne 2.8.2015 jsem napsala dotaz, na jak dlouho mám vypnout UV lampu po použití přípravku Vodnář proti řasám... po aplikaci jsme vypnuli lampu na pár dní, zpozorovala jsem, že asi na 10 dní přestaly růst lekníny (ale pak zase vykvetly). Píšu sem... celý příspěvek >
Buk červenolistý, 4.8.2015
Děkuji!!!
Buk červenolistý, 4.8.2015
Děkuji za radu, budu shánět..:-)
Fagus sylvatica long red, 4.8.2015
Bohužel fotku nemám... ale jak se v tom zahradnictví stavím, tak vyfotím...
Likvidace řas v malém jezírku, 2.8.2015
Značka "VODNÁŘ" je poměrně známá a prodává se téměř všude, tak že pochybuju, že by prodávali něco škodlivého.
Likvidace řas v malém jezírku, 2.8.2015
Složení bohužel není uvedeno. Je tam pouze věta:"Přípravek obsahuje enzymy a inhibitory fotosystému"...
Likvidace řas v malém jezírku, 2.8.2015
Dobrý den, aplikovala jsem do malého jezírka přípravek na likvidaci vláknité řasy (Vodnář-Systém). V návodu je uvedeno, že se po aplikaci má vypnout UV lampa... ovšem nikde jsem se nedočetla, za jakou dobu můžu lampu zase zapnout... Neporadíte mi??... celý příspěvek >
Fagus sylvatica long red, 26.7.2015
Dobrý den, viděla jsem v zahradnictví tento červenolistý buk (Fagus sylvatica long red). Nevíte někdo, jak velký doroste?  Byl vysoký asi 3 m, měl vodorovné větve (už od země). Lze takový buk tvarovat tak, že se spodní vodorovné větve ustřihnou... celý příspěvek >
Buk červenolistý, 13.7.2015
Dobrý den, chtěla bych si do zahrady pořídit červenolistý buk. Nechci ale, aby narostl moc velký. Mám představu stromku na vyšším kmínku (asi 150-170 cm), s vodorovnými větvemi (deštníkovitý růst), nechci, aby větve rostly vzpřímeně nahoru, nebo aby... celý příspěvek >
Šišky do kompostu?, 24.6.2015
Dobrý den, máme u plotu zahrady 2 středně velké borovice (nic šlechtěného, jsou to nějaké "náletovky"), ale jsou asi 10m vysoké. Pod nimi je vždy množství šišek, které jsou sice menší (asi 5-6 cm), ale napadlo mě, dát je do kompostu... je to vhodné?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika