Příspěvky uživatele - 54.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rozmarýnu, 17.11.2014
Záleží na tom, jak je tam teplo, kolik stupňů. Zimuji rozmarýn na verandě, kde při hodně velkých zimách je kolem nuly. Zalévám velmi zřídka, snad jednou za měsíc, jen tak, aby zemina nebyla přeschlá. Elena
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 16.11.2014
Pane Petře z Pardubic, sice nejsem paní Lída,  ale k Bosenské švestce - máme "Bosenku" na zahradě a jeden stromek na uzavřeném dvoře (chráněná poloha, jih), švestka či spíše pološveska je trochu větší než Čačanská najbolaja, kterou máme také,... celý příspěvek >
Jonathan, Red Delicious, Boikovo, Sudetská, 6.11.2014
Panenské české ani náhodou.
Boscova lahvice - pro a proti, 2.11.2014
A opět jsem se nepodepsala Elena
Boscova lahvice - pro a proti, 2.11.2014
Souhlas s panem M., pro mne další plus - dobré (hodně dobré) jsou i sušené a na hrušková povidla.
Koupě stromku (ů) starých odrůd, 2.11.2014
Zatím nenasadila, jo, mají tam ještě James Grieve a Jonagol - byl to jejich výběr ze sortimentu, který máme doma na zahradě. Mladí ještě chtějí dvě bezejmené (pro nás, nejsou určené), potom dvě hrušně - jednu letní a jednu zimní nebo taky možná jenom... celý příspěvek >
Koupě stromku (ů) starých odrůd, 1.11.2014
Matčino, Jonathan, Zvonkové, Vilémovo, Šampaňská reneta, Krasokvět, Croncelské na novu zahradu mladým.
Vánoční kaktus, 1.11.2014
Rozinko, dík za důvěru, ale nejsem ten nejpovolanější. S opadáváním moc neporadím - tak jsem přišla asi o 3 ty novější vánoční kaktusy, už to nerozchodily. Tenhle babičkovský (a všechny ostatní) přezimuji v chladnu, se zalíváním tudíž neporadím -... celý příspěvek >
Nevíte, kde narazit na Moravě na mišpule?, 30.10.2014
Pane Vladimíre, aaach, to je nááádhernej stromisko. To musí být zjara krááása když kvete. Se nedivím, že zbude i na pálení... a zkoušel jste už dělat povidla? Elena
Nevíte, kde narazit na Moravě na mišpule?, 30.10.2014
Vánoční kaktus, 28.10.2014 Obsahuje fotku
Rozinko, domnívám se, že je řeč o tomhle "babičkovském".  Elena
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 27.10.2014
Vybíravá nejsem, ale... Starkrimson mám ráda, Matčino, Jonathan, Krasokvět, Ontario, Zvonkové (a další)... rozmanité chutě a to mi vyhovuje... ale naprostá TOP je Šampaňská reneta.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 21.10.2014
Máme doma několikero rýčů, některé jsou letité, ještě po mém tatínkovi - schováváme je spíše z nostalgie - i když on jimi zvládl porýt i 1 000 metrů čtverečních. Asi jsme zmlsaní. Já už dnes neryju žádné závratné rozlohy, ale těch 100 m čtver. to... celý příspěvek >
Jaká je to odrůda?, 17.10.2014
Lebelovo, alespoň u nás (Brno) je jablko spíše podnzimní. A taky se mi zdá trooooošinku hranatější. Elena
Dýňové slavnosti Šebrov, 13.10.2014
Vytáhla jsem na světlo obrazovky starší diskuzi o zpracování tykví, dýní - prosím, přihoďte případné rcp., které máte ověřené do téhle starší - "Kandování (nejen) tykve fíkolisté" - ať máme všechny "vařící, zavařovací, sušící...", zkrátka požitky pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika