Příspěvky uživatele - 54.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jmelí, 8.1.2013
Samozřejmě, že utrhl. E
Jmelí, 8.1.2013
Manžel mi z Mikulova dovezl před vánocemi jmelí, které utrhla na keři šípkové růže. Elena
Achocha - Ačokča, 29.12.2012
Vypadá to prudce jedle, mňam. Taky přidávám do různých zeleninových směsí i salátů, do čalamády... Elena
Achocha - Ačokča, 29.12.2012 Obsahuje fotku
Nezaštipuji, větví se sama jako blázen. Dvě rostliny někdy koncem července.
Neznámá kytka, 22.11.2012
Já si vzpomněla jen na sněhovou vločku a zdejší vyhledavač mi ji nechtěl najít.
Neznámá kytka, 22.11.2012
Snad se mi podaří vložit adresu příspěvků.  Elena
Neznámá kytka, 22.11.2012
Lído, to je "sněhová vločka", kterou jsme hledali loni i předloni, já ovšem znovu jméno zapomněla a tady nějak nemůžu dohledat. Elena
Zvuková indikace rozsvíceného světla ve sklepě, 13.11.2012
Není mi sice 80, ale stabilně jsem zapomínala zhasínat ve spíži a "kompotovém" sklepě, synátor na dveře nainstaloval ledničkový vypínač - volaako propojeno se světlem a nemá to chybu - ovšem samo, že svítí pouze při otevřených dveřích. Nebylo by... celý příspěvek >
Využití vylisované jablečné drti, 5.11.2012
Taky končí jablečná drť v kompostu i když máme prasata - jablka žerou, ale drť ani náhodou, slepice trochu a potom ji také nechávají ležet  . E
Co je to za kytičku?, 2.11.2012
Rajčenka - tamarillo. Máte krásný exemplář
Břečťan, přísavník a jejich vliv na zdivo domu?, 9.10.2012
Přeroste, ale bude mu to trvat delší dobu.
Samec nechce skákat, 6.10.2012
Zkuste přidat do krmení listy z celeru, petržele.
Jak zpracovat zelená nedozrálá rajčata?, 5.10.2012
Zavařujeme s feferonkami do okurkového nálevu, příloha k masu pro toho, kdo má rád ostré. Dají se nakrájeto do čalamády. Vygůglit rcp. na "marmerládu", naposledy ji dělala moje maminka, rcp. bohužel, nemám. Byla mňam do perníku. Elena
Co právě sklízíte v r. 2012?, 5.10.2012
Syn jel kolem sadů Brťov-Lipůvka a říkal jaká sklízeli nááádherná jablka. U nás v Brně u jablek taky dobrý, ještě jsou na stromě zvonkové, kalvily, ontaria. Jonathany, šampaňskou ren., matčina a nějaké noname jsme sklidili minulý týden, nestříkáme,... celý příspěvek >
Elena, 30.9.2012
Docela se vždycky vyděsím, co, že jsem provedla. Ale važně, koupili jsme moji jmenovkyni před dvěma roky, chtěli jsme nějakou pozdnější.  Loni se tvářila, že se jí u nás nelíbí, že vlastně jedna Elena na zahradě stačí, ale letos konečně nějaké... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika