Příspěvky uživatele - 54.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 1.7.2014
Díky, díky za rady. Wuxal mám, tudíž postříkám asi nejdřív, Harmonie železo budu muset nejřív koupit, někam pro ně zajet... nebudu tedy míchat. Postřiky provádím vždy v podvečer, riziko popálení je menší a už taky většinou tak nefouká. Hrušeň šizená... celý příspěvek >
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 30.6.2014
Děkuji moc za rady. Prosím, můžete ještě jednou kouknout na fotku, zda se opravdu jedná o chlorzu? či je to nedostatek jiného nebo choroba? Díky.
Poznáte někdo tuto bylinku?, 30.6.2014
Majoránkový je také dobrý při úprných kašlích a dobromyslový pro dobrý spánek...  Elena
Kost v konečníku štěněte, 30.6.2014
Dobrý den Jano, zkuste přidávat štěněti tak 2x týdně do krmné dávky tak hrstečku kysaného zelí, nevařeného a nepokrájeného. Zelí zabalí případné "ochutnávky" - třísky, kamínky, kostičky - a vyjde v pohodě. Je to rada přímo od veta (poradna bonoda) a... celý příspěvek >
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 29.6.2014 Obsahuje fotku
Pánové, vím, že jsem zde trošku mimo mísu - píšete o broskvoních a já mám problém s asijskou hrušní - přesto, je tohle chloroza? Čím přihnojit? Bylo mi poraděno hořkou solí, reakce žádná se nedostavila, nové lístky jsou stále světlejší a světlejší.... celý příspěvek >
Choroba jabloně - o co se jedná?, 27.6.2014
Myslím, že paní Hanka nechá zatím stromek růst, sílit... občas ustřihne nevhodnou větvičku a příští rok uvidí, ono vše může být úplně jinak. U nás letos je tak silné poškození jabloní - i těch, které nikdy nebývaly, padlím, že bychom museli asi... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 26.6.2014
Dnes jsme ochutnali prvních 5 meruněk loni sázené Karoly (bohužel, nenafotila jsem) - jako všechny prní meruňky byla úžasná - stejně ji hodnotlila i ovčanda Chipsi. Velkopavlovická (3 plody) má zatím brčálovou barvu. Elena - Brno
Zase růže, 20.6.2014 Obsahuje fotku
Pane Moudivláčku, Vy jste poeta . A pěkné růžindy. Přihodím pár našich...
O jakou se jedná rostlinu?, 20.6.2014
No, já už takle bloudím několik dní, hledám na netu i v chytrých knihách - asi hledat neumím. Děkuji všem za ochotu a snahu. Pane P, díky, díky moc, jste víc než dobrý .
O jakou se jedná rostlinu?, 20.6.2014
Stando, nee. Jak psala paní Lída, osteo má vždy na stonku jen jeden květ a jiný střed. Navíc, osteo u nás venku trvalkou není. Nepřihlásila jsem se - Elena
O jakou se jedná rostlinu?, 20.6.2014
Děkuji za snahu. Má to být trvalka, spíše suchomilná. Připomíná mi jestřábník, oman nebo něco takového, ale nevím...
O jakou se jedná rostlinu?, 18.6.2014 Obsahuje fotku
Prosím, nemohu nikde najít jméno téhle pěkné květinky. Poradíte mi? Děkuji.
Jakou popínavku vybrat na obrost torza stromu?, 12.4.2014
No, on by tam mohl být i pěkný klematis nebo pnoucí růže.
Leze česnek, 10.3.2014
Jak vám letos vylezl česnek? U nás mizerně. Sázela jsem začátkem prosince, roste asi polovina. Zkusmo jsem prohrábla tam, kde nevylezl, stroučky nehnilé, ale v místech, kde by měly být kořínky, jakoby něčím vyžraná jamka. Můžete poradit co nebo kdo... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 24.2.2014
U nás se říká o tom, kdo má hodně vrásek, je hubený, že je "seschlý jak dorancka". Soudila bych podle toho, že pán má na mysli durancii .
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika