Příspěvky uživatele - 58.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lagerstroemia, 2.8.2016
Take bych rad videl kvetouci lagerstroemii, vite o nejakem kvetoucim keri na jizni Morave? Pripadne kde v tech Zarosicich?
Lagerstroemia, 1.8.2016
Do Zarosic take obcas jezdim, rada bych se na lagerstroemii podivala, za chvili bude v plnem kvetu :-) v ktere casti Zarosic ji pani mela? Nekde u hlavni silnice nebo v bocnich ulickach? :-) 
Lagerstroemia, 9.6.2016
Dobry den, je zde nekdo, koho zaujal pukol okrouhlolisty - lagerstroemia? Mate ji nekdo doma? Konkretne kultivar tonto? Prezimuje Vam dobre? A kde se Vam podarilo sehnat rostlinku/semena? Dekuji
Spartium junceum, 8.4.2016
Muzu se zeptat, kde se Vam podarilo sehnat semena? Pripadne kde by se dala koupit/objednat rostlinka? Dekuji
Podražec velkolistý, 21.2.2016
Zajimalo by me, kolik sazenicek je potreba, aby podrazec pokryl 5 m dlouhou zed? Jak moc se rozrusta do sirky?
Skalnicky do koryta, 19.2.2016
Dobry den, rada bych si zalozila skalku do koryta. Se skalnickami nemam zadne zkusenosti, potrebovala bych poradit vhodne miniskalnicky, pripadne nejake kombinace ktere se k sobe hodi... Budou umisteny na jihovychodni stranu... Dekuji
Okrasné keře pro včely, 8.1.2015
Dobrý den, potřebovala bych oddělit část zahrady, kde máme včely a chci kolem nich vysadit "ohradu" z živého plotu. Poradíte mi prosím, které keře tvoří hezké zátiší (pěkně kvetou) a jsou dobrou pastvou pro včely?  Jedná se o... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 21.12.2014
Na webových stránkách :  uloz.to   po zadání slova pomologie do horní kolonky prohledat se zobrazí množství starších naskenovaných pomologií ve formátu PDF, které lze zdarma stáhnout do svého počítače
Staré odrůdy jabloní, 14.12.2014
Schmidtbergerovu renetu jsem našel v nabídce jedné ovocné školky Baumschule Raninger v Rakousku (z jižních Čech je to kousek).
Jabloň Lucy, 26.11.2014
Dnes jsem poštou dostal jabloňku Lucy na podnoži M 26 ze školky ve Strážnici.
Dicolor, 9.11.2014
Možná je vysvětlení v tom, že letos všechny stromy začaly kvést velmi brzy. Mám kalendářní záznamy počátku kvetení mých hrušek : r. 2008 - 18.4.  r. 2009 - 17.4.  r. 2010 - 24.4.  r. 2011 - 16.4.  r. 2012 - 17.4.  r. 2013 -... celý příspěvek >
Jakou rezistentní jabloň?, 3.11.2014
Já bych volil jako rezistentní náhradu k Ontáriu jabloň Melodie, která je také spíše kyselejší.
Co je to za odrodu?, 22.10.2014
Dnes jsem našel v nejznámější školce (lokalita UH) jabloň Holiday, kterou pan Miloš považuje za nejchutnější, co měl na zahradě. 
Buxus - je to škůdce či choroba?, 5.10.2014
Pejska nemáme.
Buxus - je to škůdce či choroba?, 5.10.2014 Obsahuje fotku
Ráda bych vás požádala o radu, co škodí mému buxusu. Byl krásně zelený a v posledních týdnech začal schnout a opadávat. Děkuji za jakékoliv rady.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika