Příspěvky uživatele - 58.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a čím správně očistit zahradní nůžky, nože a pilky po řezu, 17.3.2014
Mám takový jednoduchý dotaz, čím lze čistit zahradní nůžky, roubovací nože nebo pilky od povrchových nečistot. Já používám vatu na špejli a namáčím ve slivovici, ale třeba existuje lepší způsob. Díky Karel  
Odrůda Míšeňské, 16.3.2014
Popisné informace o Míšeňském jablku získáte zde. Nebo dejte hledat např. na Seznam.cz slovo apfel Edelborsdorfer (což je synonymum pro Míšeňské jablko) a poté si vyberete z několika dalších německých webových stránek i s fotkami
Staré odrody slivek, 13.3.2014
Přečtěte si podobné téma (v sekci slivoně) : Ví někdo o ryngli/slívě zvané paví oko?
Odrůda Míšeňské, 11.3.2014
Český web
Mrazy, 10.3.2014
Přečtěte si v oddíle Réva vinná téma Biologická ochrana proti mrazům
Vysvětlení pojmů, 10.3.2014 Obsahuje fotku
Celý článek v Zahrádkáři 12/2007 je zde :
Jantar, 9.3.2014
Pro sadaře Vlada: tento týden mi přišly poštou stromky jabloní ze Slovenska (Zahradnictvo Čaklov) včetně odrůdy Jantar.
Biologická ochrana proti mrazům, 4.3.2014
Našel jsem na webu podrobnější informace : Biologický přípravek Cropaid zvyšuje rezistenci vůči chladu až o 7 °C. Obsahuje tři přirozeně se vyskytující kmeny bakterie rodu Thiobacillus a různé mikroživiny, které optimálně indukují rezistenci vůči... celý příspěvek >
Výsevní substrát, 27.2.2014
Letos chci vyzkoušet supresivní substrát s perlitem pro výsev a množení (s účinkem proti padání klíčících rostlin)
Degustačná zrelosť, 18.2.2014
Zkuste zavolat do zahradnictví Čaklov, Pink Lady tam nějaké měli
Kvitnutie marhul 2014, 17.2.2014
Nedávno jsem se dočetl, že již lze pojistit úrodu ovoce také proti pozdním jarním mrazům - má to samozřejmě význam pro velkopěstitele a nikde jsem nenašel sazbu tohoto pojištění. 
Vyvýšené záhony, 14.2.2014 Obsahuje fotku
Do diskuse vám přidám fotku záhonů u mých rodičů před několika lety. Důvodem zřízení těchto částečně vyvýšených záhonů bylo to, aby záhony byly pohodlně přístupné i po dešti a také to, že pod záhony lilií byla celoplošně položena králičí síť proti... celý příspěvek >
Kterou letní jabloň?, 23.1.2014
Webovky ovocné školky Fytos představuje 3 zajímavé nové letní jabloně : Alegro (křížení Julia x Ametyst), Minerva (Julia x Ametyst) a Juno (Julia x Lena). Stromky jsem na podzim zasadil, ale zkušenosti s plody budou později.
Kterou letní jabloň?, 21.1.2014
třeba Discovery
Odrody naších dedov a pradedov, 10.1.2014
Něco pro pobavení i zamyšlení : Píše se rok 2264 a v internetovém časopisu Zahrádkář se objevuje tento inzerát : certifikovaná genetická stanice XYZ nabízí stromky superjabloní. Podle vaší individuální volby parametrů vám připravíme stromky vašich... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika