Příspěvky uživatele - 58.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Red Delicious, 9.11.2013 Obsahuje fotku
Pane Polehla, máte nádherné plody jabloně Red Delicious. Takže jsem neodolal a stromek jsem si dnes objednal na doplnění své sbírky. Mám na zahradě chuťově podobnou odrůdu Red Cap, která loni ukázala první plody. 
Rajka, 7.11.2013
Omlouvám se, ale vložený obrázek s genetickým rodokmenem Rajky je téměř nečitelný. Nevím kde je chyba, neboť na PC mám tento rodokmen uložený do formátu JPG (a také do PDF) a na obrazovce si mohu textové údaje zvětšovat dle libosti a vše je čitelné.
Rajka, 7.11.2013 Obsahuje fotku
Genetický rodokmen - jabloň Rajka
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 7.11.2013 Obsahuje fotku
Já používám pozinkované králičí, běžně dostupné v kovomatu.
Gaskoňské šarlatové, 5.11.2013
Gaskoňské šarlatové se dá sehnat například zde : prodejstromků (Uherský Ostroh)  nebo Droždín (Olomouc)
Stromková líska, 3.11.2013
Chtěl bych se zeptat zdejších pěstitelů, jak velký strom vytvoří velkoplodá líska naroubovaná na podnoži turecké lísky. Podařilo se mi totiž vloni naroubovat odrůdu Hallská velkoplodá na vypěstovaný semenáček z Turecké lísky a nyní bych rád... celý příspěvek >
Granny Smith, 2.11.2013
Zadejte do vyhledávače :  DUO jabloň - Greensleeves + Santana (Novinka!) - dvě zimní odrůdy na jednom kmeni
Auralia, 27.10.2013
Další kříženec původem z Coxovky je francouzská novinka jabloně AUTENTO (rodiče : Delbard Jubilée x Cox Orange), kterou nabízí Starkl.
Prořezání zanedbaného stromku, 26.10.2013
Já bych nic neprořezával, ale na jaře bych stromek seřízl těsně nad spodními 3-mi větvemi a celý kmínek přerouboval cca 3 rouby. Ty ponechané spodní tažné větve bych pouze trochu zkrátil a další rok při ujmutí a růstu roubů zcela odstranil. Rouby... celý příspěvek >
Jupiter, 19.10.2013
Byly tady vzpomínané hvězdné názvy jabloní a já jsem objevil na slovenských stránkách Výzkumného ústavu ovocných a okrasných drevin v Bojniciach nabídku jabloně JUPITER : Pochádza z Anglicka, vyšľachtená bola v r.1966 v East Mallingu z kríženia odrôd... celý příspěvek >
Siamská Zuzana, 14.10.2013 Obsahuje fotku
Dřív jsem se s tím nikdy nesetkal, ale dnes jsem našel na zahradě podobného dvojáka.
Akane - perla podzimu, 3.10.2013
Rouby nebo očka by mohli poslat z Uniplantu Skrbeň
Akane - perla podzimu, 3.10.2013
Zadejte si (např. na seznam.cz, centrun.cz) do okýnka vyhledat pojem  jabloň Akane  a najdete několik odkazů, kde tuto odrůdu prodávají.
Jaká odrůda jabloně je rezistentní a zároveň chuťově výborná?, 22.9.2013
Já bych volil tyto jabloně : letní - Hana, raně podzimní - Akane, raně zimní - Bohemia (není rezistent, ale je vynikající), zimní - Rubinola, Topaz a Heliodor,  pozdně zimní - Luna nebo Sirius. Ještě bych doporučil - pokud máte kousek místa -... celý příspěvek >
Kde koupit slepice - Brno-venkov, 16.9.2013
Vůbec se toho nebojte. Své první slepice jsem koupil přímo v Praci v drůbežárně, byly to vlašky koroptví a mám je pořád už třetím rokem a pořád nesou. Pravda nejsou to moc chovné kusy, do chovu bych z toho hejna pustil snad jen 2, každá má jiné... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika