Příspěvky uživatele - 58.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrody naších dedov a pradedov, 9.1.2014
Já si myslím, že mnozí šlechtitelé pokusně kříží i starší odrůdy s moderními rezistenty a doufám, že je jen otázkou času, kdy se objeví nějaká chuťově povedená novinka. Oni samozřejmě vědí, že je třeba dostat do současného módního ale trošku... celý příspěvek >
Kalendář prací, 7.1.2014 Obsahuje fotku
Kniha : Účinná ochrana zahradních plodin (Horák, Rod 2011, nakladatelství Grada)
Přežijí mladé stromky letošní divnou zimu?, 6.1.2014 Obsahuje fotku
Současná divná zima zřejmě probudila i některé živočichy, které bych na zahradě na Tři krále nečekal. Na kmínku semenáčku jsem objevil živou plazící se maličkou zelenou housenku (délka asi 1 cm, tloušťka 1 mm). Kdo ví, jestli je to škůdce nebo něco... celý příspěvek >
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014
Zkuste zadat v Google :   apfel Manga super    a nějaké infirmace najdete (německé stránky pak musíte zpětně přeložit)
Porážka vietnamských prasat, 2.1.2014
Mám velký sad, ve kterém se r. 2012 urodilo velké množství jablíček a hrušek. Tak jsem si řekla, že zkusím vietnamáky. Koupila jsem na začátku zimy dvě sviňky. Byly malé jako odstavovaný králíček. Asi byla chyba, že jsem je koupila na zimu a "krmila... celý příspěvek >
Papírák, 21.12.2013
Prodej stromků v Uh. Ostrohu nabízí ořešák - papírák s názvem Pilnický
Shalimar, 7.12.2013
Co třeba Santana? Chuťově je vynikající a na jižní Moravě se sklízí současně s Rubínem.
Cider - výroba, 1.12.2013
Na webu jsem našel seznam odrůd jablek vhodných pro výrobu cideru. (orientační překlad těchto stránek do češtiny umožňuje prohlížeč Google Chrome)
Kal v moštu, 30.11.2013
Jablečný mošt mám i po 24-hodinovém stání trvale zakalený (tj. neprůhledný) a kupované mošty bývají krásně čiré a průhledné. Lze v domácích podmínkách moštování docílit snadno a levně například nějakou dodatečnou filtrací, aby mošt byl čirý? 
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 29.11.2013
V Lysicích proběhla 27.11.2013 degustace.  Neznáte někdo výsledky?
Stupeň červivosti jabloní podle odrůd, 25.11.2013
Založil jsem toto vlákno, abychom zde mohli zveřejňovat svoje vlastní poznatky o přirozeném stupni červivosti jabloní podle odrůd – tedy stanovit nejvíce a nejméně napadávané odrůdy. Podmínkou hodnocení je to, že jabloně nejsou nijak chemicky... celý příspěvek >
Jaká to je odrůda, 20.11.2013
Jablka Dukát zřejmě prodávají Sady a školky Jirkov. Jejich školka by vám stromek mohla nachystat a poslat.
Boscova lahvice, 20.11.2013
hrušeň Nojabrskaja  = Xenia (synonymum)
Heliodor, 13.11.2013
Luna na podnoži MM 106 pochází z Fytosu Plzeň. Podle jejich webových stránek připravují prodej přes e-shop a budou od jara 2014 posílat stromky na dobírku poštou.
Heliodor, 12.11.2013 Obsahuje fotku
Dnes jsem sklidil jabloň Luna z volně rostoucího zákrsku na podnoži MM 106, kterou jsem úmyslně nechal " přezrát " - všechny ostatní odrůdy už mám dávno sklizené. Listí ze stromu je již samozřejmě opadané, ale plody držely stále velmi pevně. U této... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika