Příspěvky uživatele - 58.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení staré odrůdy jablka, 23.9.2014
Watervilské mramorované?
Ochrana před sršněmi, 24.8.2014
PET-ku rozřízněte v 1/2 až 2/3 její výšky (nejlepší jsou ty s rovnými stěnami bez výstupků). Vrchní odříznutou část otočte a vložte do spodní části na způsob trychtýře. Z takto vzniklé nádoby vosy a sršni nevylezou. Zavěste na stromy a po cca týdnu... celý příspěvek >
Stará hrušeň - odrůda?, 20.7.2014 Obsahuje fotku
Letošní Šídlenky jsou vlivem sucha zde na jižní Moravě drobnější než obvykle, ale chuťově skvělé.
Jak sestrihavat jablone na vedeni, 1.6.2014
Já si vždycky myslel, že letní řez omezuje růst a zimní řez podporuje růst stromku více do dřeva. Tak jak to tedy je  ?
Vysvětlení pojmů, 27.5.2014 Obsahuje fotku
Degustační bodová klasifikační stupnice
Keříčková rajčata v truhlíku, 25.5.2014
Děkuji moc. Máte to oravdu nádherné. Já jsem úplný začátečník... tak uvidím, zda něco vůbec sklidím. Truhlíky mám na terase, kde svítí od 11 do 19 hodin sluníčko. Mám obavy, zda je sluníčko nespálí. Letos jsem si i poprvé pořídila truhlíky od Lebiše,... celý příspěvek >
Keříčková rajčata v truhlíku, 25.5.2014
Tak to je nádhera. A neuvazujete je k nějakým podpěrným tyčkám? Mám strach, že se zlomí?
Převislé jahody - housenky, 25.5.2014
Oklepat nejdou... olámala jsem listy, ale po několika dnech se objevili znovu.
Převislé jahody - housenky, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Škoda, že mi nidko nedokáže poradit. Zkoušela jsem housenku nebo píďalku nebo co to je vyfotit, ale nedaří se mi to.
Keříčková rajčata v truhlíku, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám převislá keříčková rajčata Tumbling Tom red v truhlíku. V jednom 60 cm truhlíku mám 2 rajčátka. Zdá se mi, že jsou hodně hustá. Mám třeba protrhat listy nebo to tak má být?Děkuji za rady a tipy... jsem úplný začátečník.
Převislé jahody - housenky, 24.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím vás o radu. Ze spodu listů jsou drobné světle zelené housenky, které ožírají listy. Mám převislé jahody zasázené v truhlících. Můžete mi prosím poradit, jak na ně? Děkuji.
Třešňový týden, 20.5.2014 Obsahuje fotku
Tak můj roub Rychlice německé dnes ukázal svoje první červené plody (lokalita Haná 240 m n.m.)
Buxus - choroba či škůdce?, 19.5.2014
Můžete mi poradit či doporučit nějaký postřik? Děkuji.
Buxus - choroba či škůdce?, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Myslíte tedy, že se nejedná o žádného škůdce? Celý keřík ale nedrží pěkně tvar, tak jak vždy držel. Nevím, jestli je to vydatnými dešti, které jsme tu měli nebo ne.
Buxus - choroba či škůdce?, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co škodí mému buxusu. Nejprve změnil barvu ze sytě zelené na světle zelenou, lístky jsou po okrajích lehce oschlé. Děkuji moc.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika