Příspěvky uživatele - 224.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přehnojené mladé stromky slivoně, meruňky a jabloně, 23.7.2014
Ja teda ovocinár extra nie som, ale najprv zasadíte, potom potiahbete vyššie a miesto aby ste dali stromkom čas na vydýchnutie, tak ich ueniete do výkonu všetkým možným.Sú to živé organizmy, trochu ohľadu by to chcelo.
Angeleno, 23.7.2014
Bublinková folia, alobal... nechytia tie stromky vo vlhkej zime plesen?
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
CO2 sa neodvetra. Pri zasaditom pH uz vobec nie. Ale mate pravnu ze sa viaze. Vypadne CaCO3, pretoze povodne iony ilu su vapenate. A to podpori danu vymenu v prospech Na. Chloridy v tom nehraju ziadnu rolu, lebo su aniony. Ily viazu kationy. Cize ide... celý příspěvek >
Letošní klejotok, 9.5.2014
Ja skusim inu teoriu. Minuly rok bola dlha zima a stromy cakali a dlho nemohli kvitnut. Jar prisla velmi neskoro a nakoniec a stromy z nedockavosti nasadili vela kvetov a aj velmi vela plodov. Stromky sa vysilili a dnes na to trosku doplacaju. Cize... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
 Paradoxne ionova vymena na il mozno pojde lepsie v pripade siranu, kedze povodne vapenate iony na ile sa vyviazu so siranom ako sadrovec. Ale skor je to jedno pri tych koncentraciach mozno ani sadrovec nevznikne.
Koňský hnůj, 29.8.2013
Chovám kone 30 rokov a ešte som sa nestretla s kukuričnou slamou ako podstieľkou- a vlastne ako poľnohospodár ani s takýmto termínom- pre mňa je to stále len kukuričné kôrovie. Konský hnoj je poklad, pre záhradára neoceniteľné zlato, len treba... celý příspěvek >
Buxus škůdci, 14.8.2013
Mam na buxuse skodcu, motyla, ktoreho husenice mi decimuju rastliny. Motyl je latinsky Diaphania perspectalis, je mensi si 3-4 cm bielej farby. V EU je len par rokov, dovezeny z Ciny. Viete poradit, co sa da robit? Info existuje len zo zahranicnej... celý příspěvek >
Škůdci v trávníku, 20.4.2013
..je to taky zivy vertikutator..
Nemoc a úhyn ryb, 12.4.2013
Pozor, nie len listy napadane do jazierka. V pobreznej zone mozete mat 10ky kg korenov rastlin, mozno by ste boli prekvapeni, ako sa niektore dokazu rozrast za rok ci dva. Zasadene v nadobach tuto mozu tlakom roztrhnut. Sam som pozoroval na lekne ako... celý příspěvek >
Proč hnojit lilie kompostem, 22.8.2012
Ak chcete kvalitne dlhoposobiace hnojivo na cibuloviny tak potom asi radsej rohovinu ako kompost. S kompostom to nemusi dobre dopadnut. Kompost dat radsej k stromkom a krikom este na jesen.
Drvič záhradného odpadu, 21.8.2012
Dakujem za cenné informácie
Co je příčinou?, 12.4.2012
Ošetroval ste broskyne proti kučeravosti? Kedy a čím? Medzi odrodami sú dosť veľké rozdiely v citlivosti k ochoreniu (Taphrina deformans).
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 12.4.2012
Ani nepochybujem o prelomení imunity u niektorých rezistentných odrôd jabloní. Neznamená to však, že všetci, ktorí tieto odrody pestujú, musia ich striekať proti chrastavitosti. Tak ako pribúda nových rezistentných odrôd, pristupujú k portálu noví,... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 3.4.2012 Obsahuje fotku
tento marhuľový vrúbeľ na špendlíku mi robí radosť... je možné, že skutočnosť, že je na špendlíku, pozitívne ovplyvňuje veľkosť plodov? sú cca o 30% väčšie ako na materskom strome..
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 3.4.2012 Obsahuje fotku
táto Veľkopavlovická pôjde tohto roku von...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika