Příspěvky uživatele - 224.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 3.4.2012 Obsahuje fotku
Tak táto Pincotka mi radosť kvetmi neurobila...
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 29.3.2012
Zdravím Vás pán Jenamater! Skúsim Vám odpovedať, aj keď oveľa skúsenejším odborníkom na kôstkoviny je napr. p.Boštička. Sám ste sa presvedčil, že podpník má u marhúľ zásadný význam. Údaje o praktickej použiteľnosti jednotlivých podpníkov sú v... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 28.3.2012
Myjavské kopanice síce nie sú Sibír ani Vysočina, ale občas sa s marhuľami štepenými prevažne na slivkách v preddomových záhradkách stretávam. A rodia, napriek tomu, že nadm. výška je často viac ako 500 m a napriek tomu, že mierne atlantské klíma sem... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 28.3.2012
Aj keď by v tvrdých podmienkach Vysočiny bodla chalúpka zo severnej strany stromčeka, rozhodne odporúčam, práve pre vysokú odolnosť v dreve, skúsiť pestovať marhuľu, skôr ako broskyňu. Spolu s mandloňou patrí k ovocninám, ktoré sa koncom zimy... celý příspěvek >
Kolísání otáček motoru Tecumseh, 5.2.2012
LK: Tiez mam snehovu frzu Ariens 7524 a vyssie uvedene kolisanie otacok sa mi prejavuje iba ak mam malo benzinu v nadrzi, po doliati je vsetko OK.
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 12.9.2011 Obsahuje fotku
pripajam foto
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 12.9.2011
Zdravim mam rovnaky problem s disectum garnet ale moj je v pode nie v kvetinaci. Vyska je cca 1,5m kolko ma rokov neviem. Zasadili sme ho viac ako pred rokom a neprejavoval sa takto minule leto. Teraz zacal na konci obschynat aj ked vetvicky su... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika