Příspěvky uživatele - 224.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podivné houby, 19.10.2013
Viac fotiek je tu. Inak v atlase je spomenutych 7 druhov a vacsinou su k nim aj foto
Kde sehnat malou pálenici, 19.10.2013
luh, olej, mydlo... chudak kompost
Podivné houby, 19.10.2013
mozno nie je divna, iba tak stara, ze ju vlastna mat nespozna
Da sa ešte zachraniť?, 3.6.2012 Obsahuje fotku
Tak som čerešnu hlboko zrezal, 2 x po týždni striekal Horizonom + vošky a pomaly začinajú vyhánať nové haluzky, uvidíme, po lete poslem ďalsie info, dakujem za rady :)
Křemíková trubice UV-C lampy, 29.5.2012
Bežný výraz u predajcov v SR a CR (mozno aj na forach), ktori asi nevedia spravny preklad resp. rozdiel medzi "silicon" a "silica" a "quartz".  Nikde som necital o "silicon tube"...
Zkušenosti s lignohumátem, 22.4.2012
V usa je to moda a najdete to aj na youtube. Vedro vody, hrst ci dve kompostu prevzdusnovac z akvarka. Nechat bublat 2 dni. Prefiltrovat cez nejaku tkaninu. znikne vam roztok podobny lignohumatu. Hodi sa to na list alebo ako zalievka. Maly zazrak... celý příspěvek >
Jaké samonasávací čerpadlo, 22.4.2012
Co takto najst slabunke cerpadlo co zvladne to prevysenie a spustat pomocou nejakych spinacich hodin kazdy den povedzme 2 x 30 min
Elektroventil z pračky, 22.4.2012
Ono tie ventily z pracky asi nie su moc vhodne na zavlahu. Na zavlahu su dobre take ventily, ktore dovoluju dostatocny prietok
Množení vinné révy, 16.4.2012
Lora patrí pri degustáciách medzi najlepšie. Mal som ju naočkovanú na mladom frankoamerikánu. Ten ale vlani postupne uschol spolu s ujatou Lorou. Ak byste Mirku nevedel, čo s kontajnerkom Lory, rád ju od Vás kúpim, alebo vymením za niektorú z mojích... celý příspěvek >
Jaké Kiwi vybrat?, 16.4.2012
Zdravím všetkých pestovateľov botanického druhu Actinidia arguta! Po nečakane tuhej zime mi vymrzli či vyschli obidve samice, aj pravdepodobná P1, od ktorej som čakal prvú úrodu. Samec a 2 údajné samice Hardy Red navyše dostali "na frak" počas... celý příspěvek >
Postřik angreštu na ochranu před americkým padlím, 16.4.2012
Najväčším problémom pri pestovaní egrešov, najmä v posledných rokoch, nie sú živočíšni škodcovia, ale za suchého jarného počasia u vnímavých odrôd je to práve americké padlí, ktoré dokáže totálne zlikvidovať úrodu. Ani u starých odrôd nie sú tiež... celý příspěvek >
Deffekty na konárikoch, 16.4.2012
Dobrý deň Petro! Podľa Vášho popisu marhuľa trpí glejotokom vyvolaným zrejme asfyxiou koreňov. Aký máte v mieste pestovania pôdny horizont? Nie je v hĺbke nepriepustná vrstva, ktorá bráni vsakovaniu dážďovej vody? Skúste počas sezóny aplikovať v 2-3... celý příspěvek >
Poraďte jak a kdy a na co roubovat švestky, 16.4.2012
Zdravím Vás pán Peter! Pozeral som Vaše snímky jarného očkovania na bdiaci púčik. Domnievam sa, že bolo chyba zakracovať konárky pred očkovaním, tak ako ste videl pri preočkovaní kmeňov viniča u mňa vo vinohrade. Spomalí sa tok miazgy a zhoršuje... celý příspěvek >
Výnosy révy, 16.4.2012
Priemerná hmotnosť úrody na muštových sortách Pálava, Tramín červený a Rulandské (biele, modré alebo sivé?) bude taká, ako dlhý rez po zime použijete (množstvo ponechaných očiek), event. do akej miery pri nadmernom kvitnutí zredukujete počet... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 16.4.2012
Pamjati Zacharovoj (FVR 7-9) vlani v máji kvitla ako prvá. Mladá sadenička Sommerset Seedless, ktorá by ju mohla opeliť, mi ešte nekvitla. V mojom okolí nikto vinič nepestuje. Ostatné stolové sorty kvitli oveľa neskôr. Napriek tomu FVR 7-9, ako je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika