Příspěvky uživatele - 224.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 26.3.2012
Aj na Záhorí vyzerajú kôstkoviny OK. Leskora aj obidve broskyne v prídomovej minizáhradke sú obsypané pukmi ako nikedy predtým. Leskora začína rozkvitať, trocha ju zabrzdilo dnešné ochladenie, našťastie žiadne mínusové teploty. Jablone vlani... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 26.3.2012
Ďakujem pánovi AB za doplňujúce info. Tým, že Jojo je voči vírusu šarky supercitlivá, začne sa hneď na začiatku množenia vírusu brániť korkovatením pletív, takže vírus nemá šancu sa množiť a ovládnuť celú rastlinu. V konečnom dôsledku je teda voči... celý příspěvek >
Kdy postřik Boraxem?, 22.3.2012
Pre p.Zuzanu: Úspešnosť postreku broskýň Syllitom 65 pri predčasnom striekaní ja daná tým, že Syllit má aj kontaktný účinok na vegetatívnu formu patogéna a zlikviduje ho podobne ako kontaktné meďnaté prípravky. Tým ja dávam prednosť pred syntetickými... celý příspěvek >
Hrušeň rezistentní rzi hrušňové?, 22.3.2012
Ad MV: "Neviem o tom, ani som v žiadnej literatúre nečítal o niekom, kto by určoval vo vzťahoch medzi organizmami, ktorý z nich je ten správny- užitočný (užitkový?) a ktorý je neužitočný nepriateľ To jste asi četl málo pozorně. Já o takových... celý příspěvek >
Začiatočník, 9.2.2012
V predpestovávaní priesad som začiatočník. Pokusil som sa o to minulý rok. Iba paradajky, papriku nepestujem. Nemám skleník ani foliovník, takže vysádzam len von. Prvý výsev som uskutočnil presne 1.2. Semienka vzišli, ale zčali sa ťahať do výšky,... celý příspěvek >
Prisvetlenie priesad, 27.11.2011
Ako kto. Mozno Mirek uz nieco chysta...
Symbivit, 27.11.2011
Ja som toto skusil s feferonkami. Na jesen sli do bytu. Z dvoch jedny (par) prezili celkom ok, i ked neboli moc pekne. Na jar sli do zahrady a normalne sa im vodilo. Dobry pocit ze mali to privilegium si uzit dve leta...
Pěna v koupacím jezírku, 27.7.2011
skuste zohnat flokulant do bazenov. Precitajte si ci je to siran hlinity a pom to pouzite. Ten nie je jedovaty v malych koncentracuiach. Rozumne a postupne. Tak aby sa vsetka sol spotrebovala na vyzrazanie fosfatov. Fosfaty ci ine aj organicke latky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika