Příspěvky uživatele - 136.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padání listů u ibišku, 3.6.2013
Taky je hnojím Kristalonem (1x za 14 dní), ale bude chyba v tom přesazení. trochu jsem to očekával a nechtělo se mi do toho :-). Dík za rady, přesadím je.
Padání listů u ibišku, 24.5.2013
V práci mám na jižním okně (uvnitř) v samozavlažovacím truhlíku pět ibišků. Občas je ostříhám, vyrazí krásné zdravé výhony, ale za chvíli začnou padal listy, rostliny mají malé světlé listy, rostouk, kvetou, ale pořád uklízím opadané listy a rostliny... celý příspěvek >
Kaktus - co s ním, 17.4.2013
a dát na jižní okno, jinak se ti zase takhle vytáhne
Roundup - rychlost působení, 3.4.2013
Chci založit záhon na místě, které je dnes hodně zaplevelené. Chtěl bych to udělat tak, že místo postříkám Roundupem a jakmile tento bude v rostlině, plevel zaořu. Kdy nejdříve po postřiku je možné plevel zaorat, aby byla jistots, že už je v... celý příspěvek >
Určení druhů, 26.9.2012
Děkuji moc všem.
Určení druhů, 25.9.2012 Obsahuje fotku
Mám problém, po smrti otce nevíme co máme na zahradě za jablka. Bedýnky měl popsané: Idared, Spencer, Bohemia a Šampion. Idared víme která je a zbývající tři bych potřeboval určit co je co (viz foto) a u všech bych potřeboval vědět, kdy je nejlépe je... celý příspěvek >
YR je nejlepší?, 21.9.2012
Co je to to YR? můžete dát odkaz?
Návnada na myši a potkany, 17.9.2012
Dnes jsou na trhu velmi dobré pastičky na myši a potkany. Mám na mysli ty plastové, co se prodávají už s návnadou (SuperCat). Problém je, že návnada za čas vyčichne a náhradní je poměrně drahá. Nemáte někdo typ na výrobu podobné návnady? Aby byla... celý příspěvek >
Jak zakopat slivovici, 2.3.2012
Ono teď, když je 8 lidí rozhodnuto slivovici zakopat je asi pozdě řešit co je lepší, tak prosím neřešme, jestli, ale JAK zakopat. Už je připravená díra v níž je jakási shránka (nějaké tvárnice či co s deklem), takže prosím odpovědi na to na co jsem... celý příspěvek >
Sokol, jak si ho udržet doma, 30.1.2012
- To je dost dobře možné, že to není sokol, nejsem odborník, někde mám fotky, najdu a dám sem. (je to o něco větší než třeba vrána, ale o dost menší než káně, na krídlech nemá "prsty", je hnědý a má pruhované "tričko") - Do střechy nezatéká, ale... celý příspěvek >
Sokol, jak si ho udržet doma, 19.1.2012
Vrabci mi vadí jen tím, je staví hnízda ve všech skulinách našeho starého RD a v těchto místech pak dřevo (krovy) hnije. Skuliny zadělávat je neproveditelné. Máme jich opravdu hodně, tak jsem je zkoušel omezit tím, že jim občas nějaké to hnízo... celý příspěvek >
Jak zahnat nebo odchytit psa?, 10.8.2011
Tak Vám pěkně děkuju za rady. Já mám zahradu zabezpečenou dostatečně, moje zvířata z ní neutíkají.
Jak zahnat nebo odchytit psa?, 9.8.2011
Bohužel nejsem z Brna. U nás se už od prosince se snažím městskou policii marně přesvědčit. Buď ani nepřijedou, nebo přijedou, pes už je pryč, tak zas odjedou. Naposled mi poradili, že za psa odpovídá majitel, že musím zjistit čí je a oni mu pak dají... celý příspěvek >
Jak zahnat nebo odchytit psa?, 9.8.2011
Zdá se vám tato otázka přiblblá? Když žijete mezi přiblblými lidmi, je naprosto logická. Již mnohokrát jsem na svém oploceném dvoře přistihl cizího psa. No a protože městská policie je jen přes ty botičky, státní mi pomáhá spíš do hrobu a chrání... celý příspěvek >
Dotaz k roubování, 4.5.2011
Dneska je v módě ve městech vyzasovat sakury naroubované na planou třešeň, tam je to taky pěkně vidět. Roubované jsou sice v koruně, ale i tak to docela bije do očí, jak se ten silný kmen najednou zúží
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika