Příspěvky uživatele - 157.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký vyžínač - Husqvarna nebo Oleo Mac?, 25.4.2012
Zajímalo by mě, když si koupíte vyžínač v polsku jak je to se zárukou.Když si koupím např. telefon určený pro UK tak mi ho nikdo neopraví.Nebo jinak, opraví jenom ten obchodník co mi ho prodal.Někam ho odveze.(v záruce)To jestli mám blízko servis,... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 11.4.2012
Nic není zadarmo.Vy jim dáte kontakt a oni místo aby platili v TV reklamu,.vám prodají rýč a budou vám posílat nabídky. Budete přátelé.
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 6.4.2012
Tak 6cm větve nedrtím, takže nepotřebuju takový stroj doma dělat.Tomu pánovi, co psal článek 1 .5. 2010.Po třech letech napsat, že stroj je věčný? Vsadil bych boty, že při častějším používání jsou do šesti let kolečka v převodovce bez bronzových... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 22.3.2012 Obsahuje fotku
Děkuju za reakci.Docela zajímavá oprava.Nejdřív jsem to proplachoval jak jste doporučil, ale pak nastala demontáž, protože jak jsem to pořád pootáčel a řetězka byla povolená(nedělala tedy vačku na pumpičku) tak už to ani tu bublinku nehodilo.Co mě... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 21.3.2012
Máte pravdu p.Stando.Akorát mě mrzí, že jsme neprobrali to mazání elektrické pily OM.To se nedá nic dělat.Tam mi pán píše že jsem... a kdybych nebyl... tak bych se na to podíval.Tak to ne.To není moje.Je možné, že jsem zvolil nevhodný dotaz a... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 21.3.2012
Když si všechny závady opravujete sám, tak by mě zajímalo proč elektrická pila OM nemaže řetěz.To byla moje otázka v tomto vláknu.Díky.
Motorová pila Oleo-mac, 20.3.2012
Ano, slovo servis a opravna nepatří do mého slovníku.To bych přeci řekl kamarádovi, ať to doveze do opravny.Já mu slíbil, že se poptám.Uvedu vám příklad a dám vám otázku.Celou minulou sezonu mi šla špatně nastartovat sekačka.Pán který to opravuje mě... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 20.3.2012
Nikdo neměl problem s mazáním elektr.pily Oleo-Mac?Je to ojedinělé, časté.?Dá se to odstranit?Nebo je lepší to vyhodit?
Motorová pila Oleo-mac, 18.3.2012
Dobrý den.Dnes jsem byl přát Josefovi k svátku.Stěžoval si že má elektrickou pilu Oleo-mac a že se nemaže řetěz.Co mu mám vyřídit? Aby jí vyhodil, nebo je tam nějaký háček -pumpička, sítko atd.?Děkuji. 
Rotavátor na teru?, 17.3.2012 Obsahuje fotku
Na fotku bych musel jít sejmout kolo.Osa má v pruměru 25mm, to jsem vám domaloval a dlouhá bude max 80mm.Jestli budou nože dál od středu, tak čemu to vadí?Vždyť se na to můžete vrátit.Dělám jedno místo třeba 3x.Prostě to bych neřešil.
Rotavátor na teru?, 16.3.2012
Mašinku DDR vám můžu vyfotit ze všech stran, ale doporučil jsem vám, aby jste to uříznul a navařil šestihran.Jestli chcete vyrobit přechod z kulatého na šestihran, tak na vaší otázku---//-nebo vám to udrží při práci jen pár centimetrů vývodu z... celý příspěvek >
Rotavátor na teru?, 13.3.2012
Inzerent vám psal, že je to na -//na terru Fortschritt,//.Prostě lidi všemu co je jednoosé říkají Terra.Tak jako všemu co stříká říkají Wap.Ten východoněmecký Fortschritt má kulatou osu a u konce kolík.Ten prochází těma výřezama co máte pod tou... celý příspěvek >
Drtič válcový Atika - ALF2600, 10.3.2012
Máte pravdu, ten kuželový dutý válec to asi umí i zopakovat to drcení.Máme atiku asi 8 let.Převodovku jsem dělal GO a jestli se na tom cokoli porouchá, ja nevím třeba motor, tak bych šel a koupil manželce ten bošák.Stejně tam velké větve... celý příspěvek >
Drtič válcový Atika - ALF2600, 9.3.2012 Obsahuje fotku
Nic nedrží plast, jen to dělá obal.
Drtič válcový Atika - ALF2600, 9.3.2012 Obsahuje fotku
Tak opravdu jste žena.Utahla moc píšete.Tak to vůbec není.To seřízení, pokud je stroj v pořádku, musí vydržet sezonu.Povolovat to před uložením do kůlny= škodit sobě i stroji.Seřizuje se to tak, že začnente přitahovat a nevím tedy jak vy to uděláte,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika