Příspěvky uživatele - 178.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cervenolista reva - jedle plody?, 17.10.2012
Plody mají trpkou slupku a sladkou dužinu, žádná pochoutka, ale jedovaté nejsou.
Difenbachie, 5.10.2012
Dieffenbachii s malými listy jsem ještě neviděl, pošlete fotku, zda se vůbec jedná o tuto kytku. Aronovitých se pěstuje spousta rodů.
Oleandr, 4.10.2012
Takto napadený oleandr je zralý k vyhození. Pokud k němu máte citový vztah, zkuste opakovaný postřik a zálivku třeba přípravkem Actara. Poté co zmizí škůdci z listů a větví, přesaďte jej do nové zeminy a při tom důkladně zkontrolujte kořeny,... celý příspěvek >
Zkožovatělé listy, 25.9.2012
Jediný způsob jak zničit tenuru je nechat ji na kost zmrznout nebo několik měsíců nezalévat. Ty na obrázku jsou celkem v dobrém stavu. I u těch scvrklých a bezlistých při troše péče narostou nové listy z oddenků. J.Janča
Sázená koniklece, 25.9.2012
Jistější bude dát je ven až na jaře, přes zimu do chladna, klidně i mírně pod nulou. V zimní zahradě pro ně může být moc teplo, budou růst a při nedostatku světla se budou vytahovat..
Co je to za rostlinu, 21.9.2012
Esivá je to správně v oddílu listová zelenina, tak by to mohla být rukola, event. jiná podobná brukvovitá.
Neznámá rostlina - podruhé, 20.9.2012
Máte pravdu, odpověď kvapná, málo platná...
Neznámá rostlina - podruhé, 20.9.2012
Což takhle Psidium gujava...
Cibule z Kréty, 20.9.2012
Vždyť jsem to říkal, Pancratium maritimum...
Určení rostlinky, 30.8.2012
Gazánie má květní stvoly bez listů, toto bude nějaká kopretina.
Yucca - jaky druh to je?, 13.8.2012
Asi Yucca aloifolia.
Modrý Leknín (Nymphaea Caerulea), 10.8.2012
Tak v Hevízu je pořád mají - tady je fotka.
Modrý Leknín (Nymphaea Caerulea), 10.8.2012
I v botanických zahradách jej mají výhradně ve skleníku, ani v létě jej nedávají do venkovních bazénů, chce opravdu teplou vodu. Venku jsem jej viděl kdysi u Balatonu v termálním jezeře, tuším že se jmenovalo Hevíz, dalo se tam mezi nimi plavat,... celý příspěvek >
Je to Cereus, Euphorbia nebo Stephanocereus?, 20.6.2012
Nejedná se o žádný cereus ani jiný kaktus, ale o sloupovitě rostoucí euphorbii. Píchněte do ní špendlíkem, určitě poteče bílá šťáva.
Prosím o název rostliny, 14.6.2012
V názoru na molice - a vůbec na vše týkající se pěstování kytek - bych nebyl tak radikální jako host 69,62. Ani já neznám rostlinu, která by v zimě přitahovala molice tak silně jako mračňák. Většinou mi jej přes zimu úplně vysály, postřiky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika