Příspěvky uživatele - 73.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita domacej palenky, 1.12.2016
Potvrzuji zkušenost s prvním litrem. Pálil jsem již ve třech pálenicích(severní morava) a nikdy nebyl problém s oddělením prvního litru(v jedné automaticky a ve dvou na vyžádání). Taky ukončení destilace na naše vyžádání bez problému... Petr
Kvašení "pod hladinou", horní falešné víko, 7.10.2015
Bečky s obručí a fungující bublátko beru už jako samozřejmost. Tím falešným víkem jsem to chtěl už jenom vyšperkovat... I při fungujícím bublátku je na koláči vrstva ovoce(5 a více cm), která nemá zdravou barvu(vůni, chuť) a musí se vyhodit a... celý příspěvek >
Kvašení "pod hladinou", horní falešné víko, 6.10.2015
Díky všem za reakce... Víko bych použil až po bouřlivém kvašení, kdy se uvolní dostatek šťávy. Umělá hmota mi přijde jako nejschůdnější cesta. Musí být nějaká speciální-potravinářská, nebo není třeba se tím zatěžovat? Při výrobě ze dřeva... celý příspěvek >
Kvašení "pod hladinou", horní falešné víko, 5.10.2015
Letošní úroda je už bečkách a tak špekuluju jak to ještě posunout dál a vylepšit... V literatuře jsem se setkal s horním falešným víkem v kvasných nádobách, které udrží pevné části kvasu pod hladinou šťávy. Napadají mě výhody: 1. Lepší... celý příspěvek >
Refraktometr verzus cukroměr, 23.9.2015
Pavlo- jasně, vždycky se "něco" vypálí, ale je mi celkem líto vylívat přírodní(zbytkový) cukr do kanálu, když vím, že by z něho mohlo ještě něco natéct... Měřím cukr při zakládání kvasu refraktometrem a vloni měly švestky cca 16Brix a letos cca... celý příspěvek >
Refraktometr verzus cukroměr, 23.9.2015
Zajímalo by mě jak je to s ředěním kvasu vodou. Když budu mít například 100l kvasu, cukernatost 25Brix. Kolik vody mám přidat abych měl hodnotu např. 15Brix? Je na to nějaký speciální vzorec, nebo můžu použít třeba trojčlenku? Díky.
Pokazil jsem kvas?, 2.12.2014
Díky za odpověď. Deka je už potopená. Kvas byl převážen z chladného sklepa(cca 10°C) do teplejšího a při transportu deka klesla... Kvas jsem nezakládal já. Do svých kvasů používám ušlechtilé kvasinky vždy. Šlo mi hlavně o ten vysoký... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 2.12.2014
Dobrý den, řeším podobný problém. Švestkový kvas má aktuálně 7,5%alk. a 9Brix. Je v uzavřených sudech o objemu 70l pod bublátkem ve sklepě o teplotě 16-17°C. Kvašení se víceméně zastavilo-sud je sice natlakovaný, ale bublinky odejdou po hodně... celý příspěvek >
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 16.9.2014
Díky. Kvas jsem měl ve sklepě kde je celkem stabilních 17°C, myslel jsem že to je ideální. Zkusím se podívat jak jsou na tom ostatní místnosti...
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 16.9.2014
Zdravím, mám dotaz ohledně hruškového kvasu. Byl založen 26.8., hrušky pomleté, cca 80l ve 120l bečce, cukernatost 13,5 Brix, přidaný zákvas z Vinek, bečka pod bublátkem. Bez přídavku cukru. Kvašení se rozběhlo pěkně asi za jeden až dva... celý příspěvek >
Jaký vybrat refraktometr?, 7.6.2014
Díky všem za reakce a rady.
Jaký vybrat refraktometr?, 3.6.2014
Zdravím všechny ve spolek, už mě přestává bavit měření cukrů v kvasu běžným(nepřesným) cukroměrem v odměrném válci. Chtěl bych si pořídit refraktometr. Hlavní úkol by měl být měření cukru při zakládání kvasu(případně přímo z ovoce v sadu), v... celý příspěvek >
Korková zátka, 20.1.2012
Dobrý den,  mám 5l demižonky od vína se šroubovacím uzávěrem a chtěl bych na ně korkovou zátku. Má s tím někdo zkušenost?
Slivovice - kvas, 5.12.2011
Nedalo mi to a napsal jsem odpovědným osobám. Při prvním vydání(2004) došlo k záměně jmen Helge a Helga a z doktora byla rázem doktorka... Při druhém vydání(2010) vznikly podobné pochybnosti jako teď tady. Po ověření na odpovídajícím místě v... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 5.12.2011
Připojím co jsem zjistil. Na vydání z roku 2004 je jméno Shmicklová, na tom z roku 2010 už je Scmickl. Knihu z roku 2010 mám před sebou na stole a je fakt skvělá... Česká předmluva začíná: "Kniha autorů dr. Helge Schmickla a dr. Bettiny Malleové je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika