Příspěvky uživatele - 177.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit mravenců?, 4.3.2014
Stromy můžete ošetřit lepícími pásky. Osobně používám lepící "vazelínu" kterou natřu na pás obtočený kolem stromu a mám vystaráno. Lepící učinek této vazelíny vydrží téměř celou sezónu. Pokud jde o samotné mravence v trávě, doporučil bych... celý příspěvek >
Identifikace hmyzu, 28.9.2011
diky za odpovedi. Nevim jak je to mozny, ale jeste nez sem zalozil tenhle post, tak jsem jim automaticky podle stavby tela rikal plostice. Pritom me nenapadlo, ze by to mohl byt spravny nazev, jelikoz nevim, kdy, nebo kde, jsem to cetl/slysel. Treba... celý příspěvek >
Identifikace hmyzu, 27.9.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, nevite prosim co je to za hmyz? viz. foto. Je cca 1cm velky, ma placatejsi telo a kridla. Pravidelne kazdy den prileti na navstevu i s rodinou.
Rozdil mezi herbicidy, 4.8.2011
:-) dekuji za nazory a zkusenosti, vynasnazim se dat si pozor.
Rozdil mezi herbicidy, 4.8.2011
Dekuji za reakce, patrne to vidim na ten Dominator. Cenove je na tom velmi priznive. Nezadou ci ucinky 1) Rad bych kolem ovocnych stromu postrikal timto herbicidem kruh o prumeru tak 1m. Muze to met nejake nezadouci ucinky v pripade ze by se dostal... celý příspěvek >
Rozdil mezi herbicidy, 3.8.2011
Dobry den, shanim totalni herbicid a zajimaly by me rozdily mezi Aktiv a bioaktiv. Roundup aktiv 140 ml 159,– Kč Roundup aktiv 540ml 469,- Kč s DPH Roundup klasik - 1 l 315,- Kč s DPH roundup 1000ml biaktiv 350,- Kč s DPH Jedna se o ruzne... celý příspěvek >
Ostnatý drát, 10.6.2011
Zas tak naivní nejsem a snad ani nikdo koho znám. Pokud Vám někdo bude chtít něco ukradnout, tak tam můžete mít i 3m vysoký plot s ostnatým drátem a el. napětím a stejně to nepomůže. Tak že v tomhle směru bych to zbytečně nehrotil. Našim cílem je... celý příspěvek >
Ostnatý drát, 9.6.2011
Původně sem měl v plánu to táhnout ve výškách 40cm,80cm a 120cm nad zemí. Viděl jsem to jako levné řešení plotu, který lidi nebudou mět tendenci zbytečně podlízat/přeskakovat. Ale nevím jestli to je zákonem nějak omezené nebo zakázané?
Ostnatý drát, 8.6.2011
Dobrý den, máme v lese chatu a pře náš pozemek si neustále někdo zkracuje cestu, což by nám tak ani nevadilo, ale vetšinou ti co si ji zkratí, cestou něco ukradnou, což už nám vadí. Nechceme investovat do nějakého draheho oploceni, proto jako... celý příspěvek >
Okousane listy, 10.5.2011
Dekuji, mate pravdu, je to mera jablonova. Dival jsem se na netu a posktriky se provadi pry brzce z jara kdy teprve rasi prvni pupeny, da se tedy rict, ze ted uz nema smysl nic strikat a pockat az na pristi jaro s posktrikem?
Okousane listy, 7.5.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, da se z obrazku c.1 urcit, od ceho muzou byt tak okousane listy? Jsou okusovany uz od brzkeho zacatku jara, ale nikdy jsem na nich zadne brouky ani nejake vetsi mnozstvi msic nevidel, tak nevim jestli je mozne aby slo o nejakou chorobu,... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenost s tímto e-shopem?, 18.3.2011
Výše zmíněný e-shop je umístněn na hostingu, který poskytuje služby zdarma, což působí velmi neprofesionálně, stejně tak jako celkový design stránek. Což nemusí znamenat že se jedná o podvodné stránky. Niceméně identifikační číslo organizace je... celý příspěvek >
Choroba na švestce a jabloni, 9.3.2011
Děkuji za informace
Choroba na švestce a jabloni, 7.3.2011 Obsahuje fotku
Děkuji za odpověď. Co se týče předjarních postřiků, můžete doporučit nějaké přípravky? Co vím, tak listy švestky jsou každoročně napadené hálčivcem, tak mě zajímá, jestli takový předjarní postřik nějak výrazně pomůže? V nabídce sem viděl př.... celý příspěvek >
Choroba na švestce a jabloni, 6.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, na švestce (20let stará, téměř neplodí) se již delší dobu vyskytují sněho-bíle květy a je potáhlá takovým zeleným "mechem" či jak by to popsal. Můžete mě prosím říct co je to za chorobu a jaký postřik na to v březnu-dubnu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika