Příspěvky uživatele - 177.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za kaktus?, 30.12.2010
Dekuji za odpoved.
Co je to za kaktus?, 29.12.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, dostal jsem tento kaktus, mohl by nekdo pomoci s urcenim tohoto druhu? 2. Staci zalivka jednou tydne nebo jak casto zalivat?
Spiraea vanhouttei - pěstování, 18.11.2010
Děkuji moc za odpovědi.
Spiraea vanhouttei - pěstování, 16.11.2010
Dobrý den, rád bych si sám vypěstoval tento živý keř Spiraea vanhouttei jelikož bych potřeboval cca 100 kusů a kupovat je poměrně drahé, bohužel nemám žádné zkušenosti, proto bych se rád zeptal, jestli se dají koupit na internetu nějaké semena... celý příspěvek >
Ucinny chemicky jed na plevel, 10.11.2010
Dekuji za doporuceni.
Ucinny chemicky jed na plevel, 6.11.2010
Diky za odpovedi, napadlo me postrikat to tema herbicidy a pak treba na rok zakryt cernym igelitem. Melo by to zakryti nejaky pozitivni efekt, nebo lijany jako plamenek plotni by pod tim podlezl a rost vesele dal?
Ucinny chemicky jed na plevel, 6.11.2010
Zdravim, na asi 20 metrech ctverecnich v kopci mne roste plno plevele v extremnim pomeru jako plamenek plotni, netýkavka malokvětá a dalsi. Bohuzel vyskubavani bylo zbytecne a zdlouhave a vysledek po nulovy. Proto bych to rad prostrikal nejakou... celý příspěvek >
Zatmelení díry ve stromě, 24.10.2010
Děkuji za odpověď. Na odkaz "vyhnívání stromu" se podívám.
Zatmelení díry ve stromě, 23.10.2010
Zdravím, asi tak metr nad zemí mam ve stromě (jabloň) díru, do které se dá nalít tak 1-2 deci vody. Proto bych se chtěl zeptat, čím bych měl tuto díru šikovně zatmelit? Napadlo mě ta jednoduše stříknout montážní polyuretanovou pěnu, ale zdá se... celý příspěvek >
Orezani jabloni a osetreni, 22.9.2010
Dekuji za obsahlou odpoved. Jeste bych se rad zeptal, ktery podzimni mesic je vhodny na orez jabloni nebo je nezbytne tohle provadet az nekdy na jare?
Orezani jabloni a osetreni, 21.9.2010
Dobry den, rad bych se zeptal, zda-li mesic zari je vhodny na orezani jabloni? Kdysi sem slysel ze ano, ale pri pohledu na to, ze ma strom jeste nejake listy, nerad bych udelal vice skody jak uzitku. 2.Jelikoz se chystam strom prorezat celkem... celý příspěvek >
Plazivá rostlina, 4.8.2010
Dekuji moc za odpoved. Ten plamenek me prekvapil, jelikoz na tomto novem obrazku ma vsechny listy takove "zubovite" oproti tomu, co jsem fotil minule.
Plazivá rostlina, 4.8.2010 Obsahuje fotku
Jeste bych se rad zeptal na dve rostliny: Na obrazku cislo jedna se vyskytuje taky nejaka lijana, ale vzhledem k odlisne strukture listu to moc nevypada na plamenek plotni. Na obrazku cislo 2 je rostlina, ktere se na mem lesnim pozemku taky... celý příspěvek >
Plazivá rostlina, 19.7.2010
Dekuji za identifikaci teto liany (Clematis vitalba - plamének plotní). Jde opravdu o jedovaty druh, a ja se divil proc tuhle zelenou paradu nemaji msice na odpolednim menu a poziraji jen me ovocne stromy.
Jsou to skudci?, 18.7.2010 Obsahuje fotku
Dekuji, samozrejme jsem myslel ozrany/okousany :-) Jinak jste mela pravdu, jde opravdu o vyvojove stadium rumenice pospolne.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika