Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojeni a vapneni, 6.10.2013
Pytel 40kg velmi jemně mletého vápnitého dolomitu od KVK se dal ještě nedávno koupit v Baumaxu za 99,- Kč, možná ho stále vedou. VJK
Hrozny přešly mrazem, 4.10.2013
Hrozny jsou samozřejmě i nadále jedlé. Mráz -3C hrozny ještě nepoškozuje, i když u některých odrůd už můžou bobule měknout. Špatné je, že pravděpodobně mráz spálil všechny listy, takže se již dále nebude zvyšovat cukernatost. VJK
Česnek z hypermarketu k sázení?, 1.10.2013
Tady u nás mají ve všech "bau" marketech sadbový česnek Dukát a Unikát od Moravoseed. Předpokládám, že budou po celé ČR, tak bych zbytečně neriskoval. VJK
Výtěžnost fazole, 30.9.2013
Kde máte zahradu, že vám fazole tak rychle rostou? Já jsem vysel Gamu 10. července a první sklizeň byla až 21.9. Včera druhá a zároveň poslední, protože fazole jsou už šlehnuté mrazem. VJK
Réva - draslík x hořčík, 23.9.2013
Wimpi, že vy nečtete Vinařský obzor, strana 17, základní to časopis káždého révy milce :-) VJK
Jahodník a kompost, 21.9.2013
Patřím také k těm, co do kompostu dávají (téměř) všechno biologicky rozložitelného. Nepozoruji proti okolním majitelům RD, kteří pravidelně plní hnědé popelnice na BRO, žádný zvýšený výskyt plísně brambor a rajčat, chorob révy, jahod ani škůdců. VJK
Soused likviduje zahradu, 21.9.2013
Opravím drobnou nepřesnost - plot je toho, kdo jej postavil, neboť se staví (dle platné legislativy) na hranici pozemku. VJK
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 8.9.2013
Poločas rozpadu Roundup je 2-174 dní, Dominátor typicky 60 dní, poločas rozpadu Lontrel je 12-62 dní. Kde je tam ta raketová rychlost? VJK
Thuja plicata Excelsa - zerav, 8.9.2013
Mám zkušenost s Thuja plicata Dura, což je velmi podobný kultivar a jedna z nejlepších "tůjí" pro živé ploty. Jak vysoký plot chcete mít? VJK
Black Magic, 4.9.2013
Nevím, co je na větě "Je až s podivem, jak dlouho to některé jedince drží." nerudného a podrážděného. Milý pane Paľo, opět, jako už po několikáté, mi vkládáte do úst něco, co jsem neřekl. Nikdy jsem netvrdil, že Rhea není... celý příspěvek >
Black Magic, 4.9.2013
Jak už jsem tu psal na začátku vlákna, Black Magic = Kodrjanka. Co ovšem skutečně formě Jural do toho pytlíku upadlo za odrůdu,  je velmi často hádankou. V žádném případě to ale nebude bezsemenná, modrá, rezistentní odrůda s velkými... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 3.9.2013
S révokazem na Solarisu jsem se nesetkal, asi ale není důvod, proč by mu neměl chutnat. Přinesl jsem si révokaza na V 25-20, někde jsem to zde již psal.  Pokud je napadených listů málo, stačí je ostříhat a keř postříkat. Mě se osvědčil 2x... celý příspěvek >
Odrůda Křižovnikaja, 2.9.2013
Ta vaše Křižovnikovaja vypadá spíše jako Chrupka červená. Můžete vložit více foto (keře, listů)? Jak dlouhé má úponky? VJK
Co vaše réva? (2013), 19.8.2013
Skoro bych dal krk za to, že Rhea a Jupiter je jedna a ta samá odrůda. Je to vcelku logické, Rhea se dříve jmenovala Jupiter. VJK
Hubové ochorenie letorastov, 18.8.2013
Je to ukázkové padlí, černá skvrnitost vypadá zcela jinak. VJK
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika