Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 18.8.2013
Mirku, bez ohledu na to, co človíček tvrdí, je to Arkadia jak vyšitá. VJK
Sklizeň révy 2013, 16.8.2013
Joooo Droždín, tam jsem taky naletěl... VJK
Choroba na jednoletém výhonu, 16.8.2013
V žádném případě nelze vylamovat všechny zálistky, pokud byl odstraněn hlavní vrchol letorostu! Vždy musí alespoň 2-3 zůstat, jinak začnou rašit pupeny určené na příští rok, jak píše Wimpi.  Toto lze učinit pouze v případě, že réva již ukončila... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 16.8.2013
Jestli před tím psem má být Kodrjanka, tak to bohužel opravdu ne.VJK
Černá skvrnitost na révě, 16.8.2013
Nevím o tom, že by Dithane a Acrobat měly udávaný nějaký účinek na černou skvrnitost révy. Také si myslím, že ošetřujete v nevhodnou dobu. ZKuste ten Melody Combi nebo Quadris, ale v době, kdy jsou pro černou skvrnitost podmínky - já jí mívám ve... celý příspěvek >
Hroznové víno pro konzum, 15.8.2013
Odolnost proti padlí bych neviděl jako podstatnou pro pěstování na Liberecku. Sám pěstuji v Podkrušnohoří a také v Krušných horách - tam není po padlí ani stopy. Dole mi stačí 1-2 postřiky aby byly hrozny zcela čisté, a to i na citlivky jako... celý příspěvek >
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013
Já jsem letos nedobrovolně tento způsob pěstování podstoupil. Poté, co jsem měl zahradu dvakrát vyplavenou a měsíc na ní nemohl,  jsem nechal čerstvě zasazených 14ks Tornád svému osudu. Nemám jen tu nastýlku slámou. Rajčata vcelku normálně... celý příspěvek >
Hroznové víno pro konzum, 14.8.2013
Patrně bezproblémové by byly Krystal, Nero a Rondo, mají ale pouze střední velikost hroznů a bobulí a Nero ještě velká semena. Z běžných velkoplodých by asi nemusely být vážnější problémy s Vostorgem. Prohledejte ale zdejší diskuzi, mám pocit, že tu... celý příspěvek >
Chlornan vs. kombi tablety, 14.8.2013
Promiňte, ale to co píšete není pravda. V tabletách není chlor ve formě chlornanu, ale kyseliny trichlorizokyanurové. Ta další chemie v tabletách je cca 1-2% síranu hlinitého (vločkovač) a 1-2% síranu měďnatého (proti řasám). Proto také název trio... celý příspěvek >
Černá skvrnitost na révě, 14.8.2013
Vítejte do klubu, jsem na tom stejně - také Vostorg. Odkud ho máte? Řekl bych, že jsou možná oba z jednoho zdroje. Na černou skvrnitost (Phomopsis viticola) má dobrý vedlejší účinek  (alespoň dle popisu na etiketě) Melody Combi 65,3W. Balení... celý příspěvek >
Hnojení na list - kdy a čím?, 9.8.2013
Ale to vy jste také od začátku psal zavádějících 0,5% bez množství vody a plochy . Já, na rozdíl od vás,  nechci nikoho přesvěděčovat, že jedině 0,1%,  nebo 0,375658% a stejně tak 10litrů je ta jediná správná hodnota. Diskuze byla o... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 9.8.2013
Augusztusi muskotály = Prim. VJK
Hnojení na list - kdy a čím?, 9.8.2013
Matematika vám nějak nejde. Wuxal: 10-20ml/10litru/100m2 6x je celkem 0,6-1,2ml/m2, tj. 0,84-1,68g/m2. Kristalon 1,5%/2litry/100m2 3x až 4x je celkem 0,9 - 1,2g/m2.  Kde máte ten 5-10x tolik? A kde berete jistotu, že jediná smysluplná... celý příspěvek >
Hnojení na list - kdy a čím?, 9.8.2013
Application of water soluble fertilizers YaraKristalon Dose application of 2-5 kg / ha per physical weight distribution for all cultures. The concentration of working solution of 1-2%.The volume of working solution for field crops 200-300 l / ha... celý příspěvek >
Vinič v 763 mn.m, 8.8.2013
Mezi " s výživou to netreba preháňať" " a "Tamojší odbornící zastávajú názor, že sa im vinič naviac odmení vtedy, keď sa oň najmenej starajú"  je dost podstatný rozdíl, nemyslíte?  VJK
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika