Příspěvky uživatele - 128.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak správně sestřihnout po výsadbě černý rybíz na kmínku?, 26.10.2011
Dobrý den, ráda bych zde požadala o radu jak správně zakrátit po výsadbě černý rybíz (odrůda Triton) jenž je roubovany na kmínku. Předpokládám, že není nutný až tak radikální řez, jako u rybízu keřového.   Děkuji za radu. Kateřina.
Zazimování malého jezírka, 5.9.2011
Dobrý den, já mám také malé jezírko.šířka asi 1,20 cm délka asi 200 cm a hloubka 70 cm.mám ho druhým rokem a na zimu jsem vše uklízela do sklepa.karásci byly v sudu a kytky v kýblích.ryby přežily a kytky v háji.nechci takhle každý rok dokupovávat... celý příspěvek >
Rostliny proti komárům?, 25.8.2011
My bydlíme u rybníka, který je plný bahna. Komáry nemáme, i když jsme je očekávali. Jsou tu žáby a ptáci, podél vody olše, a na zahradě máme katalpy a skoro dokola zahrady černý bez. V knize o černém bezu se píše, že jeho listy jsou proti komárům.
Rychle rostouci strom se stinici korunou, 28.6.2011
Dobrý den, trochu mne překvapuje, že Vám nikdo neporadil Prunus serrulata - tedy Sakuru..která roste poměrně rychle (za 20 let máte hotový, statný, krásný strom). Sakur je nespočet druhů i jejich kultivarů..např. Prunus serrulata `Kanzan` či Prunus... celý příspěvek >
Bambus, 14.6.2011
Je to dracena :)
Bambus, 14.6.2011
to ale nejni bambus..to je dracena..a estli zloutne, tak asi nema světlo..ale zase bacha na slunicko..to by se ji take neibilo :)
Likvidace Bambusu, 14.6.2011
Dobry den, rada bych Vas zde pozadala o radu, jak se zbavit nepekneho porostu bambusu. Rostliny jsou stare jen nekolik let (cca 6)..avsak jiz stacily zamorit cele blizke i odlehlejsi okoli a hbite se siri dale..k sousedum a podobne.. Napadlo me... celý příspěvek >
Solení vody v bazenu, 21.2.2011
Víte někdo, zda se musí bazén se slanou vodou na zimu odpustit pod trysky? Slaná voda nezamrzá, tak jestli je to nutné. Stačilo by jen uzavřít kohouty a odpojit čerpadlo? Jinam není nad bazén se slanou vodou, nejlevnější a nejsnadnější úprava vody.
Alokázie amazonská, 9.8.2010
Měla jsem již 3 rostliny a vždy mi zašly, ikdyž jsem dodržela vše potřebné. Nyní po letech, jsem si ji znovu zakoupila. Zkusím jí v koupelně na okně. Nejlépe by se jí dařilo v zimní zahradě po které toužím, ale zatím ji nemám. Je nádherná, ale... celý příspěvek >
Co je meloun?, 31.5.2010
Meloun je samozdrejme ZELENINA, a prijde mi dost divny ze to nevite!!!
Co mi žere kmen vrby?, 22.5.2010
Díky moc.. už jsem udělala.. tak snad jí zachráním ;-) díky moc za příspěvek.
Co mi žere kmen vrby?, 21.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupila jsem si vrbičku a nyní se mi na jejím kmenu objevili jakoby krátery, ze kterých lezou piliny, něco mi asi žere kmen vrby jsou tam vykousané díry ze kterých lezou piliny - dneska jsem tam objevila mraky mravenců - můžou to dělat... celý příspěvek >
Jahody popínavé, 6.5.2010
Samo se nic nedeje. Já je omotala okolo kroucenych tycek krasne narostly plodily do zamrazu krasne velke aromaticke plody. Kdo leniví ten nadává.
Rezavé kleče, 22.3.2010
Před dvěmi lety jsme zasadili 3 borovice kleče a z toho jedna z nich vypadá nyní takto na podzim byla rezavá jen čtvrtina a postupně se ta rez sune :-(nevíte co s ní dělat? Ostatní 2 jsou v pořádku.. jsou kousek od sebe.. Pes ji učůrat nemohl.. Budu... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 11.2.2010
Yard man 6170 budu kupovat, ale nikde jsem na nic špatného neslyšel, jen samou chválu
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika