Příspěvky uživatele - 128.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technická stránka pily, 6.1.2010
Velmi Vám všem děkuji za cenné informace. Zejména panu J.S. za trpělivost se kterou odpovídá na otázky amatérů bez bohatých zkušeností Tomáš
Technická stránka pily, 6.1.2010
Oni mi dali olej 1l Stihl kde je přímo nahoře nádobka s ryskou na 3 nebo 5 litrů benzínu a to je 1:50 tj na 5l benzínu 100ml (1dcl) oleje Stihl, jde mi o to zda to nemám dát 1:25 s Olejem Stihl při zábehu aby to lépe mazalo v počátku zábehu. Jo a... celý příspěvek >
Technická stránka pily, 6.1.2010
Dobrý den pane J.S. právě jsem si pořídil Stihl MS 280 i kterou jste mi poradil v porovnání s HQ 353 jde mi o to že se v návodu píše že olej se dává v poměru 1:25 oleje Stihl a 1:50 ostatních olejů. Nebylo by dobré po dobu zábehu též použít pomer... celý příspěvek >
Proč se zkracuje terminál? A co je štrůdlák?, 19.11.2009
Děkuju všem. Vidím, že na definici štrůdláku jsou různé názory. Minule pán v sadu, kde jsem kupovala jablka, říkal, že chce štrůdláky a kupoval Elstar, dělal, že je "in". Babička pekla ze sladkých jablek, celý rok, hned, jak nějaká začala... celý příspěvek >
Proč se zkracuje terminál? A co je štrůdlák?, 18.11.2009
Vysvětlil by mi někdo, proč se zakracuje terminál při výsadbě? Proč nemohu špičák nechat růst bez řezu? Které odrůdy jsou štrůdláky a jaké musí mít kvality, aby se jim tak říkalo? Děkuju. Romana
TK, TZ, MT, Holder, 18.11.2009
dobrý den.máte někdo zkušenost se štípačkou poháněnou čerpadlem z malotraktoru.Dává to čerpadlo dostatečný tlak?Díky za radu
TK, TZ, MT, Holder, 14.11.2009
Nevíte někdo na jaký tlak oleje je seřízený rozvaděč u tz 4k 14.předem díky
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika