Příspěvky uživatele - 185.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Banánovník - Musa, 31.12.2011
Opravím sám sebe, Musa velutina plodí do roka.Poté trvá 4-6 měsíců než vykvete a následné zrání plodů trvá 2 měsíce.Plody jsou jedlé, sledké,ale plné semen.
Mangovník, 31.10.2011
To je pěkný kec, abych řekl pravdu. Mango vyklíčí do 3 týdnů, pokud však víte jak, mně vyklíčí každé mango bez ohledu jaké odrudy je. Také s ananasem mám dobrou zkušenost, ovšem tam musí člověk pozorně vybírat růžici.Mám na to svou vlastní metodu s... celý příspěvek >
Banánovník - Musa, 28.10.2011
Musa Tropicana je obchodní název pro Musa acuminata nebo-li odruda Dwarf Cavendish(či super Dwarf Cavendish). Plodnost: Banánovníky pokojové, ať už se jedná o Musa Velutina či Musa Acuminata(případně pomalu rostoucí Musa ornata) plodí do 3... celý příspěvek >
Citroník má problém, 18.8.2011
Má málo světla, tohle mi dělal Citrus Paradisi(Grepfruit) až jsem jej dal na více světla, do dvou dnů vylezly větvičky.
Co potřebuje kokos?, 18.8.2011
Ano, může,sám mám doma důkaz.:)
Citroník, 6.8.2011
Roubování je proces, který se využívá u /nejen/ planých rostlin kvůli několika aspektům: 1.Plodnost(viz. citrusy) 2.Nové vlastnosti rostliny(Rostlina A má hustě zalistěné větvičky, ale má malé plody a rostlina B má velké plody) Technicky je to... celý příspěvek >
Jaké exotické ovoce do bytu paneláku?, 7.7.2011
Chtěl jsem napsat kešu, nebo-li ledvinovník západní, jde o obrovskou raritu, jenže pokud bydlíte v bytě, doporučil bych vám spíše mango, také z rodiny Anacardiaceae je snadné na vyklíčení, ale pokud vám jde o semena, tak zkuste annony či Psidium, já... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 18.6.2011
Celá plodina včetně ovoce? to znamená že i dužnina?to je nějáká blbost..Listy, kůru, semena beru..
Exotické ovoce do bytu, 18.6.2011
Mango, protože se dá sehnat všude..také avokádo, lehce obě rostliny klíčí, také si můžete vypěstovat vlastní kokosovník či ananasovník
Avokádo a jeho pěstování, 6.6.2011
Pokud jej máte na přímem slunci, tak to bude tím, já jej mám už měsíc ve stínu..tedy relativním..takže žádná tma.A jeho listy jsou vitální.:)Snad vám to pomůže.
Co potřebuje kokos?, 6.6.2011
No, on sám kokos je přiliš velký na to, aby dosáhl velikosti kdy plodí v bytě. :) Ale existují jisté zakrslé kultivary do 2 metrů, ovšem získat takové semeno musí být těžké, ovšem neříkám že to nejde, stačí hledat na internetu.Relativně zakrslý... celý příspěvek >
Ananas, 6.6.2011
Dobrý den, jde to, ale těžce.Sám jsem to nezkoušel protože vím, že rostlina která je ze semen, než dospěje trvá jí to 2x tolik než z ružice. Podívejte se na obrázek.
Olivovník, 4.6.2011
Dobrý den zkuste dannou rostlinu srovnat s ilustrovaným obrázkem od ilustrátora
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika