Příspěvky uživatele - 35.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybíz červený - choroba?, 14.11.2011
Ten lišejník tomu určitě nijak neškodí, ale ta prasklina by tam neměla být. Mohla by to být rakovina nebo kůra praskla působením nestejnoměrného růstu podnože a roubu. Ránu bych zamazal balzámem nebo voskem a nechal být. Jiří
Pokaceni tresne, 20.10.2011
Na vaší fotce je jasně vidět, že ani jeden strom nemá dostatek místa. Oba jsou náročné na vodu. Ořešák je podle mě mladý strom ze kterého by mohlo ještě něco být. Ta třešeň je již stará a vyholená. Já osobně bych pokácel třešeň a ořešák ponechal.... celý příspěvek >
Recenze, 29.8.2011
mám talon 32ccm, prvně zteřeli hadičky-dány černé z se stejným průměrem, pak vytíkal benzín-víčko stojí 150kč, nevyrovnaný otáčky-poštelovat, no a omlácena hlava za 2 roky -nová za 600kč v brně, mají na skladu i vpraze atd.za ty peníze-4000kč co sem... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 17.7.2011
Nedávno jsem řešil stejný problém. Zahlcen katalogy a "moudrými" radami z fór typu unavených pružin u nastavení výšky sečení a podobnými nesmysly, po projití několika obhodů jsem se nakonec dostal do obchodu v Jihlavě, kde jsem si sekačky... celý příspěvek >
Začátečník a kvokající slepice, 13.7.2011
Já Vás plně chápu s Vašima starostma. Mám slepice již 2 roky, co jsem v důchodu, chodím si také za mini povídat a největší drbna je kropáčková. Mám je pojmenované podle filmu, (ale prý se jim nemají dávat jména), je to s nimi velká legrace.... celý příspěvek >
Slepice stále kvokají, 18.6.2011
Dnes je 18.6.2011 a slepice stále kvoká, už se k té kropence přidala vlaška. Stojí v sudu ve vodě(5cm), dala jsem jim acylpyrin a čekám. Myslíte, že jim mám dát ještě jeden acylpyrin? Ještě 2 bílé slepice přepeřují, jsou už skoro holé a... celý příspěvek >
Žloutnutí listu okurek, 2.6.2011 Obsahuje fotku
Chtěla bych poprosit o radu - co může být příčinou žloutnutí listů okurek - viz foto. Děkuji za odpověď.
Slepice stále kvokají, 1.6.2011
Děkuji Vám za rady, vykoupala jsem ji v sudu, dala acylpyrin a zavřela do králikárny a uvidíme. Alka
Slepice stále kvokají, 30.5.2011
Dobrý den - tak jsem zase zde s problémy. Mám 10 slepic /5 nových - letošních a 5 starých- 2 roky.) Ty nové mně stále kvokají, už mně kvokají 3 slepice. Mám je pod opálkou zavřený a namáčím je v sudu s vodou a nic.- kvokáme stále. Poraď te... celý příspěvek >
Vodní želva v zahradním jezírku, 15.3.2011 Obsahuje fotku
My máme taky želvu nádhernou už nějaký ten rok, žije v jezírku s rybami a rozumí si s nimi. Spíž ji ryby berou vše -  zežerou ji i z tlamičky žižalu a granule. Jezírko není oplocené, ta želva jde na procházku a zase se vrátí. Již... celý příspěvek >
Dusíkaté vápno, 11.3.2011
Ve sleníku na Vysočině pěstuji rajčata, papriky a okurky. Letos jsem koupila na desinfekci dusíkaté vápno. Chtěla bych vědět,  jestli jej zarýváte nebo jej pouze rozházíte po povrchu? Celou zimu jsem tam dávala hnůj od králíků, na který jsem... celý příspěvek >
Slepice dlouhodobě nesnášejí, 9.3.2011
Já se připojím k výše uvedenému článku - souhlasím, mně nesou slepice (červené - Tera a bílé - Lenghorky) celou zimu a odpočívaly na podzim při přepeřování pouze 14 dní a potom začaly zase nést. Myslím, že by si měly více odpočinout, aby se moc... celý příspěvek >
Staré a nové slepice, 8.3.2011
Mám 8 slepic červených Tera a bílých a přikoupila jsem si 3 kropenaté Dominant. Nové jsem dala večer ke starým, že se sblíží, ale oni se mně začaly druhý den klovat(po hlavě) nebo štípat, jako by se praly mezi sebou, ale hlavně ty staré... celý příspěvek >
Cabernet Cortis, 6.3.2011
Informace o této odrůdě a o odrůdě Solaris sleduji již docela dlouho. Mám zahradu v 500 m a rád bych tyto dvě odrůdy vyzkoušel. Víte někdo kde je koupit a nejet kvůli tomu do Německa? Dan
Javor na uzení?, 15.12.2010
myslím, že mám stejný problem budu udit ppoprve a také sem si nachystal suchy javor bez kury. mam trochu strach abych maso nemusel dat psovi...
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika