Příspěvky uživatele - 35.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vajíčka s dvěma žloutky, 15.3.2010
Dobrý den, já mám nové slepice, které začaly teprve od července snášet bez přestání a jedna červená mně taky celou dobu snáší vejce s 2žloutky denně. To se asi brzo strhá, že? Musí vůbec slepice 2 měsíce odpočívat na snášku?
Budka na snaseni, 15.3.2010
ještě, bylo by to pro deset slepic, tak by mě i zajímalo kolik budek budu muset udělat? ještě jednou díky.
Budka na snaseni, 15.3.2010
ahoj, udělali jsme zděnný kurník kde je hodně prostoru, slepicím jsem udělal budku na snášeni vajec, ale nesnášeji tam. Byla to dřevěná bedínka vystlaná senem a slámou. Chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo mohl poradit jak udělat budku na... celý příspěvek >
Cabernet Cortis, 29.1.2010
Asi rok či dva uvažuji o této odrůdě a o odrůdě Solarys. Problém je, že nikdo neprodává sazenice a jako zahrádkář nepojedu pro 2-3 khlavy co bych koupil na zkoušku do Německa. Mohu se zeptat, zda někdo neprodává v ČR, nejlépe na Moravě, tuto odrůdu a... celý příspěvek >
Kryt na studny, 24.12.2009
Dobrý den potřeboval bych poradit kde najít nějakou inspiraci na zakrytování studny chtěl bych něco ozdobného ale aby to plnilo učel děkuji 
Destilační přístroj, 12.11.2009
adresa je správně www.copper-alembic.com/
Dotazy pro kamnáře, 4.9.2009
dobrý den, buduji doma zahradní krboudírnu a rád bych vás požádal o radu. Vzhledem k limitujícímu prostoru chci topeniště pod udírnu udělat jako odlitek z lehkého žárobetonu složeného z Keramzitu (nebo Liaporu) zrnitosti 1-4, klasického... celý příspěvek >
Mravenci, 4.7.2009
posypte půdu praškem do pečiva nebo jedlou sodou.mě s osvšdčilo oboje jak v bytě tak venku.žofka
Jaký křovinořez, 16.6.2009
A co má asi značka křovinořezu společnýho s opotřebením nože??? Když koupíš kvalitní nůž a ne nějakej z oceli tak je to v pohodě ne??? Se značkou Oleo-mac jsem spokojenej už 14 let..
Řízky z vinné révy, 17.5.2009
Dobrý den   chtěl jsem se zeptat mám  6 docela urostlých hlav vína a chtěl bych aspon 2 naroubovat   je to vubec možné??  děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika