Příspěvky uživatele - 35.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vajíčka bez skořápky, 19.10.2010
Mám problém, prosím poraďte. Mám 9 slepic již 2 roky. Nesly po celou dobu bez odpočívání (pouze 2 slepice vloni na podzim odpočívaly-nesnáčely, ale pouze14 dní). Každý den mám 8-9 vajec. A nyní již asi měsíc ráno v kurníku je na zemi 1... celý příspěvek >
Motorová kosa Ikra, 27.8.2010
Dobrý den mám ten samý problém poradil tady někdo co a jak?? děkuji
Kanadské borůvky, 29.6.2010
Dobrý den, chci se zeptat, zda je vhodné dávat ke kanadským borůvkám místo pilin posekanou trávu. Děkuji Olina
Komule, 20.6.2010
Měla jsem 1 keřík, bohužel, letos už nevyrostl:(
Změna benzínu u sekačky MF70, 8.6.2010
Zatím pomohly jednodušší věci.Vyčistil jsem karburátor, dal novou svíčku a dnešní asi tříhodinové sekání bylo naprosto v pohodě.Jinak všem díky za rady.Jirka.
Změna benzínu u sekačky MF70, 6.6.2010
Problém je v tom, že special91 se už přestal vyrábět, takže mě asi čekají ty složitější řešení.Ale neví, jestli to jsem schopen udělat sám, nebo jsou potřeba nějaké přípravky.Jsem středně zručný kutil s dobře vybavenou dílnou.Díky za každou... celý příspěvek >
Změna benzínu u sekačky MF70, 5.6.2010
Po změně benzínu na natural 95,míchaný 1-40 s olejem castrol2T, začala sekačka po zahřátí nekontrolovaně jít do otáček, asi samozápaly.Má někdo zkušenost, jak to vyřešit, výměna svíčky, seřízení karburátoru.... Díky za radu.Jirka.
Jak ostříhat zlatý déšť?, 21.4.2010
Mám zlatý déšť pět let, vysoký asi 2metry.Po 3roky měš vykvetly jen 2klomínky od spodu, čtvrtý rok rozkvetl celý-nádherně, ale letos zase jen 2malé větvičky dole.Co dělám špatně.  Děkuji Bobina
Květopas jabloňový, 21.4.2010
Dobrý den, čím stříkáte stromy proti této potvůrce? Děkuji.
PH půdy, 10.4.2010
OK diky vsem za radu
PH půdy, 9.4.2010
Zdravim, chtel bych se zeptat jak jednoduše zmeřit ph půdy? Nechci kupovat žádné drahé přistroje. Jak se meri lakmusovym papirkem? je dulezity pomer destilky a hliny? diky
Hakugan, 21.3.2010
Děkuji za příspěvky. A nevíte prosím, kde přesně tento druh sehnat? V zahradnictvích nabídnou "dřevitou pivoňku", k tomu dají nějaký ilustrační obrázek, ale maminka by chtěla právě tento druh. Jitka.
Budka na snaseni, 19.3.2010
my právě tam máme bedýnku od pomerančů, ale spelice tam nesnášejí moč často, spíš chodi jinam
Budka na snaseni, 17.3.2010
Jardo, jak vypadá prosím tě ta kukaň a dá se ještě někde koupit?  Myslíte, že stačí dřevěná bedýnka, jak se prodávají pomerače? DÍKY ALKA
Hakugan, 15.3.2010
Dobrý den, sháním pro maminku keřík s názvem Hakugan a další s názvem Paeonia SVFF. Nemáte někdo? Děkuji. Jitka.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika