Příspěvky uživatele - 186.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysokotlaký čistič Karcher 2.980, 28.2.2011
Na tak velkou plohu jako při mytí auta dává sice dostatečný tlak ale žalostně málo vody k oplachu, že výsledek je hodně blízký přirovnání " opice po tyfusu", což není zdaleka jediný nedostatek celé této řady. S názorem že " Nestálo to... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 28.2.2011
Pro paní Renču:  stříšku na talíři z Ikei jsem použil na krmítko již několikrát a proto si dovolím pro zvýšení její životnosti několik rad. Před montáží je vhodné kroužek, na kterém talíř normálně stojí odloupnout a odstranit, neboť po několika... celý příspěvek >
Křovinořez husqvarna 325, 28.2.2011
Sám bysem byl rád, kdyby se do diskuze zapojilo více diskutérů, je zde spousta zkušenějších uživatelsky i servisně. Protože mám představu o velikosti pastvin obehnaných ohradníky i podmínkách ve kterých bude stroj pracovat / zejména trvalá zátěž v... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 27.2.2011
Po několikadenním zápasu s chřipkovým virem jsem dnes už doma nevydržel a šel se aspoň na chvíli zlehka vyvětrat na zahradu s tím, že vyzkoušíme nový drtič Flymo po částečném prořezu stromů a vinice z minulých týdnů. Po chvilkovém zápase se spuštěním... celý příspěvek >
Křovinořez husqvarna 325, 27.2.2011
Záležet bude i na tom, jakým nástrojem máte v úmyslu pracovat. Na strunu bude uvedený výkon skoro málo, na nůž by to stačilo, pokud s tím nepolezete do malin a staršího dřevnatícího porostu. Vzhledem k tomu, že pastviny zrovna malé nebývají, asi bych... celý příspěvek >
Servis Mountfield, 26.2.2011
Většina počítadel Mh ukazuje 0,1h, proč ta ironie.
Jak často zalévat slepičincem, 26.2.2011
Podařilo se mi minulý týden sehnat vrchovátý vozík pokladu, kterému zde říkáte slepicince. Hnůj je čistý s pilinama, uležený a plný červíků hnojňáků. Protože jsme se točili na dvakrát, odhaduji, že je ho necelá tuna. pro zkušenější mám dotaz, zda je... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 22.2.2011
Prioritou a určení tohoto strojku je zpracování větví po prořezu stromů, vinice, čili výroba a zpracování materiálu na kompost. Při shlédnutí všech videí mám i já pocit že tomu hodně chybí a ty co se mi opravdu líbí většinou pohání traktor. Pro tyto... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 22.2.2011
Po dvouletém váhání jsem dnes na základě slušných recenzí, líbivého vzhledu, festovní konstrukce a velmi sympatického přístupu prodejce pořídil drtič větví Flymo 2500. Těšil jsem se na víkendové sbírání prvních zkušeností nicméně se zdá že virus... celý příspěvek >
Vyber hrusne na zahradu, 21.2.2011
Bude to individualní ale je nejlepší z hrušek.
Solo Twin, 20.2.2011
Čištění žeber válců u těchto pil zabral asi hodně času, přesto váhově už na ůrovni. Předpokládám vysokou ochotu motoru jít " za plynem", vysokou spotřebu a díky mazacímu poměru směsi práce s touto pilou asi nebyly žádný Luhačovice. Zvláštní... celý příspěvek >
Jaký je lepší - sklo nebo plast?, 20.2.2011
Polykarbonátu na skleník bysem se v dnešní době nebál. Nezdá se mi, že by mé sluneční brýle ani po letech ztáceli na kvalitě sklíček a aní krytí nad balkonem a vstupními dveřmi na původním zabarvení, navíc je odolnost polykarbonátu na případný... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Karcher 2.980, 19.2.2011
typ přístroje Karcher 2.xxx nám pořídili v práci na umývání techniky a 2 dodávek. Tlak vody je dostatečný na umytí bot, koberečků z auta popř disků popř demižonu. Na větší plochy je naprosto nedostatečný průtok a množství vody které stroj dává, čili... celý příspěvek >
Solo Twin, 19.2.2011
Já jsem zůstal pro dnešek u dřeva. Dotáhl jsem si z Plzně fajnovou prácičku, řezbovaná komoda r.v. 1880 2,4m ale bude na ní hodně práce. S pikou se jdem vyvětrat až příští tejden.
Solo Twin, 19.2.2011
Nuž Radku klobouk dolů. Mmch tvoji radu s ponecháním tahové lišty u nakloněného stromu s dutinou jsem minulý týden použil a chovalo se to jak jsem jen odhadoval. Měl jsem z toho radost.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika