Vysokotlaký čistič Karcher 2.980



j.c. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 186.101 (?)
28.2.2011 18:31

Na tak velkou plohu jako při mytí auta dává sice dostatečný tlak ale žalostně málo vody k oplachu, že výsledek je hodně blízký přirovnání " opice po tyfusu", což není zdaleka jediný nedostatek celé této řady. S názorem že " Nestálo to moc musím s tím být spokojen" si dovolím taky nesouhlasit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 225.226 (?), 28.2.2011 18:03

Pane Robert, máte naprostou pravdu. Je vidět, že jste servisman a věci perfektně rozumíte.  Dotaz výše byl ale vznesen v tom smyslu, že pan potřebuje čistič na mytí motorky, kola a pod. věci na chalupě v režimu hobby využití. Takže kupovat myčku s kovovým čerpadlem a bezkomutátorovým motorem v ceně až přes 10.000 kč je možná nerozumné pro občasné víkendové mytí na chatě. Takže otázka nespočívá v tom, která myčka je lepší (samozřejmě, že jsou i lepší tlak. myčky), ale jde o to, co postačuje na tazatelovo používání. Já jsem psal jen moji zkušenost s hobby myčkou 2.xx, jak si tazatel přál. A to mytí v asi 15ti vteřinových intervalech bylo myšleno tak, že během mytí stejně se okolo umývaného např. auta přemísťujete a popocházíte s myčkou a proto ji během práce vypnete a opět zapnete. Takže já auto také myju snad 20 minut, ale myčka jede jen asi 7 -10 minut čistého času, prostě ji nedržím zapnutou, když ji nepotřebuji aby běžela. Takže asi tak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
j.c. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 186.101 (?), 28.2.2011 18:31

Na tak velkou plohu jako při mytí auta dává sice dostatečný tlak ale žalostně málo vody k oplachu, že výsledek je hodně blízký přirovnání " opice po tyfusu", což není zdaleka jediný nedostatek celé této řady. S názorem že " Nestálo to moc musím s tím být spokojen" si dovolím taky nesouhlasit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 244.64 (?), 1.3.2011 8:53

Děkuji všem přispěvatelům za Vaše názory a zkušenosti při používaní karcher čističe. Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.3 (?), 29.12.2011 17:54

Mám Karchera 4 rok na oplach auta a motorky.Prý vyšší třídy ale bohužel pořád s plastovým čerpadlem.Po cca 5 měsících znatelný pokles tlaku.Po roku a půl v záruce měněno opotřebené plastové čerpadlo.Ted zase pomalu bez tlaku.Soused ten stejný problém řeší občasnou výměnou plast čerpadla což mě čeká asi také.Karchera nedoporučuji a do dnes lituji, že jsem nepořídil levnějšího boshe za 5500kč již s ocelovým čerpadlem.Karchera nikdy více určitě ne s plast čerpadlem což jsou bohužel snad všechny jejich hobby vysokotlaké myčky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 2.230 (?), 18.1.2012 14:55

A co Stihl RE 98 s nerezovým pístem čerpadla. za 4 000kč?

Hadici na čištění trubek nutno přikoupit za cca 1600Kč.

Hreba

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika