Křovinořez husqvarna 325



j.c. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 186.101 (?)
28.2.2011 17:18

Sám bysem byl rád, kdyby se do diskuze zapojilo více diskutérů, je zde spousta zkušenějších uživatelsky i servisně. Protože mám představu o velikosti pastvin obehnaných ohradníky i podmínkách ve kterých bude stroj pracovat / zejména trvalá zátěž v letních vedrech/ dovoluji si navrhnout 2 stroje které bych považoval objemově i výkonem za minimum na takovou práci, rozhodně bych zvážil i stroj silnější. Stihl fs 130, raději 310 a vyšší. Uživatelé jiných značek nechť mi odpustí, s jinými zkušenosti nemám

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 23.6 (?), 27.2.2011 12:53, zobrazeno: 12521x

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na křovinořez husqvarna 325, nějaké informace o výkonu a tak.potřeboval bych ho na obsekávání ohrad s elektrickým ohrádníkem: myslíte že tento křovinořez bude stačit? má výkon nějakých 0.9 kw, nevím jestli to není málo, mám možnost koupit předváděcí model za dobré peníze, tak prosím poraďte jestli to má cenu, nebo raději koupit něco silnějšího.děkuju za odpověď, dubový

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
j.c. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 186.101 (?), 27.2.2011 17:30

Záležet bude i na tom, jakým nástrojem máte v úmyslu pracovat. Na strunu bude uvedený výkon skoro málo, na nůž by to stačilo, pokud s tím nepolezete do malin a staršího dřevnatícího porostu. Vzhledem k tomu, že pastviny zrovna malé nebývají, asi bych porovnal výkon vámi uvedeného modelu s profi strojem byť nižší kubatury. Mám stroj 1,4 kw a v přerostlé trávě, (nemluvě o bordelu) má své limity. Dobrou volbu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 37.152 (?), 28.2.2011 6:21

bude se jednat převážně o práci s nožem, ale i tak chci mít nějakou rezervu.takže radíte raději koupit silnější?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
j.c. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 186.101 (?), 28.2.2011 17:18

Sám bysem byl rád, kdyby se do diskuze zapojilo více diskutérů, je zde spousta zkušenějších uživatelsky i servisně. Protože mám představu o velikosti pastvin obehnaných ohradníky i podmínkách ve kterých bude stroj pracovat / zejména trvalá zátěž v letních vedrech/ dovoluji si navrhnout 2 stroje které bych považoval objemově i výkonem za minimum na takovou práci, rozhodně bych zvážil i stroj silnější. Stihl fs 130, raději 310 a vyšší. Uživatelé jiných značek nechť mi odpustí, s jinými zkušenosti nemám

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
prasil - (34) - 241.39 (?), 28.2.2011 19:42
Já bych asi do 25ccm nešel, dělá se s tím příjemně, tichá mašina, ale má blíž k vyžínači než ke křoviňáku. Mám pocit, že dvoutakt dokáže víc "zabrat". Dolmar 340 se dá pořídit od 12t a je to dříč, profi Solo 142 od 13t taktéž a za rozumné peníze. Samozřejmě nic proti Stihlu, FS80 mám už snad 15let a dostává pěkně za uši:)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 23.6 (?), 28.2.2011 20:11

je to tak, v létě bude pořádně dostávat do těla, ohrady jsou obrovské a tráva v nich a taky.chtěl jsem něco silnějšího, jenže ted je zrovna možnost dobré koupě té 325,je to předváděcí model za 7000 kč.. takže pořád zvažuji.díky za všechny rady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 96.82 (?), 28.2.2011 20:21
Také bych být vámi koupil alespoň 1,5kw. Mám podobný o obsahu 25ccm a je to tak akorát na to vyžínání. Počítejte s tím, že ho a sebe budete trápit 2x déle než se silnějším. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika