Příspěvky uživatele - 186.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solo Twin, 19.2.2011
Jestli ještě mohu dotaz- z našeho pohledu evropana ovládla Evropa světový trh nabídkou a výrobou m. pil. Je v současné době nějaký fungující výrobce nám neznámý nebo míň známý v USA nebo v Kanadě jehož výrobky by stály za... celý příspěvek >
Solo Twin, 19.2.2011
Tohle vlákno jsi založil a je vedené jako zajímavost a kousek historie z konstrukčních řešení pil tedy se ještě zeptám, kolik modelů nebo značek mělo v nabídce dvou nebo víceválcová řešení.
Solo Twin, 19.2.2011
Šroubek se šlicem a jistící matka na něm??
Solo Twin, 18.2.2011
O tom že su dobrej sem nepochyboval samozřejmě ani na chvíli ,  Nedávno jsem čučel u jakési stodoly na hoooódně stará kola z povozu v pěkným stavu, jak to měli dobře udělaný.  Historie je zajímavá, za sebe prosím na každý měsíc aspoň jednu... celý příspěvek >
Trativod, 18.2.2011
Množství odpadní vody sváděné do septiku nebo usazovací jímky se dá zredukovat rozdělením odpadů odcházejících z chaty. Splaškovou vodu z WC a ze dřezu v kuchyní do septiku nebo jímky, vodu z koupelny rovnou do trativodu. V případě usazovací jímky je... celý příspěvek >
Solo Twin, 18.2.2011
Radku těžce hádám, ale jediný větší vstupní otvor snad na olej je na obr. č. 5 na spodní straně těla pily uzavřen šroubem s větší havou snad na kombi klíč. V souvislosti s tím mě i napadlo že olejová nádrž by snad i mohla být tvořená rukojetí, což v... celý příspěvek >
Komposter, 16.2.2011
Dřevo bude nejspíš v přímém kontaktu s materiálem. Vlastnost organismů a vlhkosti v kompostu je dřevo rozkládat. Z poškození nebo toxikace kompostu nátěry bych obavu neměl, ale dřevo nátěry neochrání a životnost desek v paletách bude 4 max 5 let.
Semenacky buk, 16.2.2011
Nejsem žádný odborník přes lesní stromy ale když se v lese podívám pod velký stromy, z kterých padají desítky kil bukvic každý rok, tak tam těh semenáčků taky není moc. Zdaleka si nemyslím že by ta semena prasata a myši vyčistili tak dokonale, může... celý příspěvek >
Recept na substrát, 16.2.2011
Na jaře shrábnu do koleček vrchní hlínu z krtinců, smíchám s pytlem výsevního substrátu, kýbl nebo 2 kompostu, podle oka písek a 2 hrstky cereritu, na výsev přidávám perlit. Jestli je to dobře nevím ale sazenice i kytky doma vypadalí... celý příspěvek >
Krtek, hryzci - jak obnovit zničený trávník?, 15.2.2011
Po krtinci mi v trávníku vždy zbyde vyholené místo, větší či menší. Na podzimní Floře v Olomouci se mi podařilo od soukromého výrobce koupit ruční strojek, s tím že ten český má menší, ostřejší ocelové hvězdičky které dokáží narušit i ušlapané... celý příspěvek >
Co je to za houby na zahradě?, 11.2.2011
Pane Liberda, to bude moc pěkná zahrada.   4O ha??
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika