Příspěvky uživatele - 113.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana kanadských borůvek před sněhem, 12.7.2007
Vždyt jsou z Kanady, země zimy...nic proti sněhu dělat nemusíte...:-)
Kanadské borůvky - pěstování viz minulé diskuse, 12.7.2007
...moc vám děkuju za rady, příští rok budu odrbávat jak divá:-))...hezký večer a dobrou chut, už začínají zrát, mnamky...
Kanadské borůvky - pěstování viz minulé diskuse, 7.7.2007
Já ani nevím, že je více odrůd... v zahradnictví jsem prostě řekla, že chci kanadskou borůvku, pak vím ještě o kamčatských - ty mají takové dlouhé plody, ale ty jsem ještě neochutnávala, nemám je...
Kanadské borůvky - pěstování viz minulé diskuse, 5.7.2007
...a Alí, můžu se ještě zeptat? Proč mam odrbávat květy? to jsem nevěděla a s květy nic nedělala...děkuji:-)
Kanadské borůvky - pěstování viz minulé diskuse, 5.7.2007
...já mam kanadské borůvky, musí se kupovat vždy po dvou keřích, protože nejsou samosprašné, zasadit ve vzájemné blízkosti ... ano , řekla bych, že chutnají víceméně stejně jako borůvky z lesa, jen jsou o dost větší a mají malinko tužší konzistenci,... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování viz minulé diskuse, 5.7.2007
...děkuji vám moc za rady...já mám 2 keříky teprve druhým rokem a 2 keříky prvním rokem. Ty první 2 plodí neuvěřitelně moc, plody, řekla bych,opravdu veliké a v hustých trsech. Keře se také velmi rozrostly, ani jsem nečekala, že porostou tak rychle.... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování viz minulé diskuse, 4.7.2007
...a prořezávat mám ty staré odplozené výhony anebo nově pučící větvičky? Někde jsem četla,že borůbky plodí na starém dřevě...díky...:-)
Kanadské borůvky - pěstování viz minulé diskuse, 3.7.2007
jak a kdy kanadskou borůvku prořezávat? Moc jsem nerozuněla popisu řezu viz výše. Mám borůvky druhým rokem, zatím plodí úžasně...ale nevím si rady s budoucím řezem. Děkuji...
Kanadská borůvka - místo pěstování, 2.6.2007
Mám kanadské borůvky na přímém slunci na jižní straně,má zahrada nenabízí stín, chce to ale, jak jsem četla zasadit přímo do rašeliny, kterou každý rok zjara doplňuji a neskutečně hodně zalívat, prakticky přelívat rostlinky, mají rády hodně vody, ke... celý příspěvek >
plíseň na jahodách, 2.6.2007
Pěstuji jahody Elsanta na černé textilní folii, jak mi bylo porazeno, mají krásné velké a sladké plody, často ale špička uhnívá, čím to je a jak se toho zbavit? Poradí někdo? Moc děkuji, jsem totiž pěstitel začátečník:-) slamenka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika