Příspěvky uživatele - 186.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kniha o zahradničení, 19.6.2010
Díky za radu. Ještě mám na výběr, co mi padlo do oka, tyto čtyři knihy. Zahradník - Praktický rádce pro začátečníky i rozené zahrádkáře- 480 str., 258,- Moje zahrada - Praktické rad 280 str., 295,- Kč Naučte se zahradničit - Kompletní... celý příspěvek >
Kniha o zahradničení, 19.6.2010
Dobrý den, jelikož jsem čerstvá milovnice rostlin a celkově zahrady, ale skoro vůbec tomu nerozumím, tak bych si chtěla koupit nějakou pěknou knížku, kde by bylo vlastně všechno. Od květin, různých rostlin, keřů, ovocných stromů a jejich... celý příspěvek >
Zahradnictví Najmanovi, 14.6.2010
Aha, děkuji, doufám, že mi taky neuhynou. Myslela jsem, že budou ještě menší rostlinky, ale 6 cm se mi zdá dost :-) Objednávala jsem si u Basika (zatím jediného eshopu) a rostlinky přišly maličké třeba i jen 2 cm.
Prořezání stromu, 7.6.2010
Prosím o rady. Na naší zahradě potřebujeme zlikvidovat jeden vzrostlý ořech. Máme jich celkem 3, dva jsou v pořádku, ale ten jeden má velmi málo listů oproti těm dvěma. Když jsem byla před půl rokem na obci poptat se ohledně povolení ke kácení,... celý příspěvek >
Zahradnictví Najmanovi, 4.6.2010
Jak velké jsou asi ty rostlinky? Napište mi prosím aspoň dvě rostlinky, které jste si objednala a kolik cca cm měly, ať se na to připravím. Děkuji. Já jsem si objednala přes 20 rostlinek a čekám, kdy mi přijdou.
Slimáci ve skleníku, 4.6.2010
Zrovna mi došel Ferramol, který jsem si objednala z netu. Ovšem jaké je mé zklamání, když jsem si objednala rovnou kilové balení a doba použití je dva roky a přišel mi už rok starý :-(Takže vydrží nanejvýš do příštího roku :-( Nebo vydrží i déle a... celý příspěvek >
Jak založím skalku?, 16.5.2010
Taky potřebuji poradit. Mám na skalku rovné místo 1x1,3 metru. Je tam normální zemina s plevelem, všude kolem betonové chodníky. Podle zdejšího odkazu jsem pochopila, že mám 20 cm zeminy dát pryč a nasypat tam štěrk (jak hrubý?). Pak tam... celý příspěvek >
Skalka, 16.5.2010
Také bych si chtěla nechat poradit. Budu zakládat skalku. Rozhloha je 1x1,3 metru. Je to rovina a před ní je plot a popelnice z jedné strany a ze zbývajících tří stran jsou chodníky k domu a vjezd. A tak se ptám. Jelikož je to dost malý... celý příspěvek >
Zahradnictví Najmanovi, 15.5.2010
Jo a když si objednám pouze rostliny, které nejsou v zeleným rámečku, tak jaká je přibližná dodávka zboží? Děkuji.
Zahradnictví Najmanovi, 15.5.2010
Dobrý den, chtěla bych poradit s objednáváním, ještě nikdy jsem u nich neobjednávala. U většiny rostlinek je vybarvení zelené, to znamená, že je prodávají až od 21.6.? Takže když objednám například dnes, tak je budu mít doma až někdy v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika