Slimáci ve skleníku



aurecon - (22) - 186.139 (?)
4.6.2010 11:08
Zrovna mi došel Ferramol, který jsem si objednala z netu. Ovšem jaké je mé zklamání, když jsem si objednala rovnou kilové balení a doba použití je dva roky a přišel mi už rok starý :-(Takže vydrží nanejvýš do příštího roku :-( Nebo vydrží i déle a hlavně bude ještě účinkovat?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 121.238 (?), 27.5.2010 10:21

Je to pravda, odpada aj robota so zberom mrtvych slimakov, nehovoriac o mrtvych bystruskach ci ineho hmyzu a nedajboze jezkov

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 158.26 (?), 28.5.2010 22:22

Co je to bystruska? Jako liška Bystrouška? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
aurecon - (22) - 186.139 (?), 4.6.2010 11:08
Zrovna mi došel Ferramol, který jsem si objednala z netu. Ovšem jaké je mé zklamání, když jsem si objednala rovnou kilové balení a doba použití je dva roky a přišel mi už rok starý :-(Takže vydrží nanejvýš do příštího roku :-( Nebo vydrží i déle a hlavně bude ještě účinkovat?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Kšely - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (216) - 214.135 (?), 4.6.2010 12:26
Dobře uzavřený jistě vydrží. Jinak - právě jedu ze zahrádky. Návnady posliněné, protože pár dní jsme tam nebyli, fůra mrtvých a dokonávajících slimáků, ale také evidentně zdraví, odpočívající na hadovkách. Děs.Saláty jak řešeto. Tak jsem je znovu " pokrmila" a odpoledne přidám další návnady a saláty vyřežu. Snad se k nám stahují z celého okresu. Nakládačky venku, to málo, které vzešlo, jim také "šmakují" a předpěstovaným v sadbovačích ukusují stonky. Já tam snad budu nocovat a sbírat je při baterce. MH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 52.174 (?), 4.6.2010 13:16

Pokud máte zahrádku větší než kapesník, vsadím se, že to kilo letos spotřebujete. Já jsem prodala polovinu svého kila žadonící sousedce a už toho lituju. Budu dokupovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika