Příspěvky uživatele - 217.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 22.6.2011
Ja alagae away nemam a ani neviem posudit, ci je to jeden vyrobok alebo nie. Na druhej strane sa mi nechce verit, ako popisuju ucinok nejakych bakterii, ze mrtva riasa zacne plavat... Vy co mate algae away urobte test. Pripravte si z bentonitu (bud... celý příspěvek >
Malé jezírko bez komárů, 14.6.2011
Skuste to. Tona bez velkeho svetla v tieni a male ale radsej riadne hlboke jazierko. Mohlo by to fungovat.
Úhyn ryb, 5.6.2011
...nerozumiem, ako slama a hnoj (hlavne hnoj) ma zabranit tvorbe rias. Podla mna hnoj moze sposobyt pravy opak. Latky v hnoji (amoniak, organicke zluceniny) mohli sposobit prudky pokles obsahu kyslika vo vode. Nasledkom toho mohli ryby hynut. Napiste... celý příspěvek >
Moniliový úžeh, 7.5.2011
...a zbavit sa predsudkov. Ked kvitnu treba striekat a striekat. Pred cez a po...
Moniliový úžeh, 25.4.2011
OK, ale monilia nie je virus, je to huba. S virusovym ochorenim sa skoro ani neda bojovat, je to ako u ludi. Bud choroba prejde sama, alebo niet pomoci. Pokial viem, este stromky nevakcinuju. Proti monilii mozno bojovat. Mame ucinne fungicidne... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 25.4.2011
6 tyzdnov, to budem musiet jahody pod stromkom zakryt. Je aj nejaky postrek s kratsou ochrannou dobou?
Je toto moniliový úžeh?, 25.4.2011
U nas je to tiez chytene, pretoze prislo kratke ochladenie s dazdom do rozkvitnuteho stromku. Minuly rok bol velmi zly, mozno preto nepomohol tento rok ani postrek. Potrebujem poradit. Chcem postriekat aj plody proti hnitiu. Neviem, kedy je vhdny... celý příspěvek >
Prvý rez, 27.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý deň, ostali mi tieto dve jablone na výchovný rez, po jesennej výsadbe. No neviem si s nimi rady.Sú také nepodarené, poradte ako na ne. Ďakujem,
Papriky - klíčivost semen, 1.3.2011
Ja som zo zabavky vysial po par semien aj zo starych zasob, ktore som nevysieval ani minuly rok, lebo boli stare....len zhodou okolnosti som ich este nevyhodil. No a po tyzdni vyslo azda vsetko. To sa ale tyka rajcin Papriky zatial nic, ale potrebuju... celý příspěvek >
Založení trávníku, 1.3.2011
Ako to myslite? Nieco take ako travnik na streche, na terase?... drenazna vrstva, zemina... ale znacne navysenie terenu? Alebo zbijacka, vytahat odviezt beton zkultivovat a vysiat?
Volavka - chráněný škůdce, 20.2.2011
Mam jazierko, ale s volavkou som problem doteraz nemal a to co napisem som len niekde cital... Udajne volavka zosadne vzdy na brehu a do vody vchadza z brehu cez plytcinu... Recept ako jej zabranit vraj tkvie v jednoduchej ohrade, alebo plotiku okolo... celý příspěvek >
Ohraničení trávníku, 12.2.2011
Som vykopal ryhu 10 cm hlboku prierez plin hore siroka 5 -8 cm. Odstrihol igelit vlozil vybetonoval, aby bol beton trochu utopeny schovany. Ked to strvdlo, tak som to nalamal na asi 40 cm kusy a poskladal do ryhy. Vyzera to nenapadne a dost... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 24.1.2011
Zdravim. Nechcem zakladat nove vlakno tak to pisem tu. Chcem sa opytat od kedy sa vyraba husqvarna 357xp? Dakujem
Nejedovatý stále zelený živý plot, 8.1.2011
Neviete? No v jednom clanku pisu prave o takomto plote. Link.
Slivovice vs. calvados, 23.12.2010
Pre tych co sa zaujimaju - Bošácka slivovica tohto roku vonia po májovej rozkvitnutej lúke
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika