Volavka - chráněný škůdce



host - 217.151 (?)
20.2.2011 17:15

Mam jazierko, ale s volavkou som problem doteraz nemal a to co napisem som len niekde cital... Udajne volavka zosadne vzdy na brehu a do vody vchadza z brehu cez plytcinu... Recept ako jej zabranit vraj tkvie v jednoduchej ohrade, alebo plotiku okolo jazierka hned na brehu ci v plytcine, aby nemohla zosadnut na zem a vojst do jazierka. Tato prekazka by mala pomoct, i ked mne sa to nezda. Nebolo by to optimalne riesenie mat v plytcine nejaky plot, ale mozno to niekomu pomoze. Da sa to vraj kombinovat s nejakou rastlinou hustinou cez ktoru volavka neprejde.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 223.3 (?), 20.2.2011 11:45, zobrazeno: 4391x

Tak mi volavka vyplenila rybníček.Máte někdo zkušenosti jak tomu příště zabránit?Elektrický ohradník nepřipadá v úvahu.

           Dík Pavel

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 195.153 (?), 20.2.2011 15:33

Co vzduchovka?

No Vážně volavka je velký prblém byl jsem svědkem když přiletěla k malému rybníčku a neodletěla dokud v něm něco plavalo. možná jí nějak plašit vodou na pir čidlo třeba by jí to přestalo bavit, na kočky to prý funguje ty nesnáší vodu a volavka by se mohla leknout

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 217.151 (?), 20.2.2011 17:15

Mam jazierko, ale s volavkou som problem doteraz nemal a to co napisem som len niekde cital... Udajne volavka zosadne vzdy na brehu a do vody vchadza z brehu cez plytcinu... Recept ako jej zabranit vraj tkvie v jednoduchej ohrade, alebo plotiku okolo jazierka hned na brehu ci v plytcine, aby nemohla zosadnut na zem a vojst do jazierka. Tato prekazka by mala pomoct, i ked mne sa to nezda. Nebolo by to optimalne riesenie mat v plytcine nejaky plot, ale mozno to niekomu pomoze. Da sa to vraj kombinovat s nejakou rastlinou hustinou cez ktoru volavka neprejde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika