Příspěvky uživatele - 231.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oddálení rašení meruněk, 17.3.2011
No vcelku zajímavé, jediné, co mi na tom vadí- Fungicid, že by odstranil bakterie? Aspoň v lidské medicíně fungicid odstraňuje pouze houby, bakterie ne...
Lukon Glads, 16.5.2010
To jsem potěšena, že reklamace vyřizují dobře, protože moje dvě hosty z 5 jsou opravdu jiné- mám s hostami dlouholetou zkušennost a těmhle opravdu ani čas k vybarvení nepomůže- jde zcela jistě o záměnu, jsou zcela obyčejné. Kaly už... celý příspěvek >
Roubování čarověníků, 15.5.2010
Moc děkuji, pane Choma,  za odpověď ohledně ceny čarověníků. Taky jsem naprosto propadla jejich kouzlu. Zakládáme novou zahradu- vleze se nám toho tam opravdu hodně . Do Polska jezdíme pro dřeviny a skalničky už řadu let- máme to asi 70 km-... celý příspěvek >
Roubování čarověníků, 3.5.2010
Prosím o informaci- jak se pohybují ceny čarověníků v Polsku-obec Krzywaczka? U nás jsem koupila 3-4 leté roubovance za 300 Kč. Moc děkuji za odpověď. Jity
Doporučte dobrého architekta, 16.4.2010
Ještě jednou já, omlouvám se za překlepy a chyby, ale teď vidím- nic moc, spěchám na oběd, tak promiňte. J
Doporučte dobrého architekta, 16.4.2010
Doporučuji jen za sebe- zahradnictví Marciánová Kostelec na Hané. Začínali jsme stavět na zelené louce- ve svahu- pan Marcián jásal, my už méně- za projekt i terénní úpravy z toho odvozené jsme sice zaplatili, ale dostali nezaplatitelné- vyřešil naše... celý příspěvek >
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 16.4.2010
Jen připojuji svou zkušenost. U nás v nadm. výšce 285 m.n.m. po dnešní zimě děs běs, i u sousedních domů- 6 cedrů- " popálených" nahnědlé větvičky, v tuhle chvíli nevypadají moc dekorativně- ale cedry přežily- některé jsou už... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.4.2010
Pánové, nejsem nějaká zastánkyně značek a tvrdou práci raději přenechám manželovi, ale jsem nadšená zahrádkářka, tak nářadí taky používám - Fiskars rýč jsem manželovi koupila spolu se sekerou a lopatou k narozeninám- praktický dárek.  Na... celý příspěvek >
Lukon Glads, 9.4.2010
První dojem super- objednávala jsem hlízy venkovních kal a hosty, 2 traviny.- objednávka za 1200 Kč. Byla jsem zaskočena- zásilka došla obratem asi do týdne, což bylo fajn, jen jsem to nečekala. Myslím, že upozornit na odeslání by... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika