Příspěvky uživatele - 90.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 29.5.2010
ve skleníku sklidil kedlubny, saláty a pořádně nakypřil zeminu, přidal granulovaný vápník, natáhnul tkanou textílii a konečně zasadil papriky pak upravil venkovní záhon, opět textílie a tentokrát rajčata a ještě pak jeden záhon s textilíí a papriky... celý příspěvek >
Jabloň postříkaná jarovou vodou - proti mšicím, 28.5.2010
ale vždyť na trhu je celá řada přípravků na mšice i BEZ chemie!!! a mají nulovou OL, takže použití klidně i během sklizně na savé a žrevé škůdce včetně mšic doporučuji např. od firmy Neudort, přípravek Neudosan, je to směs přírodních olejů (řepkový,... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 28.5.2010
aha, tak to samozřejmě na první pohled není poznat takže vše se zdá ok, ale když kopnete do země tak místo díry pro sazenici máte funkční studnu...
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 28.5.2010
Jezdím pravidelně po D2 na Slovensko a musím souhlasit, že z mého pohledu podél dálnice je vše jakoby v pořádku, všude je vše vzrostlé, krásně sytě zelené a až na hranicích je pár polí s vodou.
Základy pod skleník, 28.5.2010
jj, to je další věc a asi daleko více pravděpodobnější cesta vniknutí
Základy pod skleník, 28.5.2010
udělejte hlubší základy, tj. třeba 60cm
Švestka - napadené lístky, 27.5.2010
jsou to puchýřky v rámci listu, tj, z části listu je puchýřek a nebo to vystupuje jakoby nad ten list? že to je jakoby "navíc"?
Slimáci ve skleníku, 27.5.2010
lze sehnat i za asi 230 korun za kilogram, to máte na několik sezon...
Slimáci ve skleníku, 27.5.2010
ferramol kupte, nic lepšího nenajdete a není to toxické neškodí to žížalám, ježkům, atd... a zbytky slimáků nejsou vidět! slimáci to žerou, pak to bobtná a oni se schovají a v úkrytech hynou
Paprika Jumbo, 26.5.2010
Při pohledu na mojí sadbu paprik čekajíc na výsadbu ze skleníku jsem následně neodolal a pokusně letos zakoupil v hobby marketu nádhernou krásnou velkou sazenici papriky JUMBO, vozí to z Německa. Stála sice 98 korun, ale já neodolal, jsem si tím... celý příspěvek >
Okurky - nemoci nebo chladno?, 26.5.2010
nesouhlasím, loni jsem sázel dvě "vlny" nakladaček, první v květnu a druhá na uvolněný záhon v červnu a nádhera, sklízel jsem ještě v září
Jabloň postříkaná jarovou vodou - proti mšicím, 26.5.2010
obávám se, že s tímhle takhle zkušenost nikdo mít nebude... riskovat tolik škody pro asi 18 korun co stojí pytlík Mospilanu... vemte si z toho poučení pro příště... v zahradnictví teď ještě seženete a stihnete zasadit nový... a nebo to nechte být,... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 24.5.2010
taky to zajedu zítra zkontrolovat, i v Praze dneska pořádná bouřka! vždy zkontroluji na chalupě promočené záhony a pak s konví zalévám skleník :) tam se bojím plísně... ta vlhkost se drží uvnitř a loni takhle odešla první vlna okurek :(začalo to... celý příspěvek >
Okurky - padání klíčních rostlin, 24.5.2010
před týdnem jsem zasel do květináčků okurky, trošku méně obvyklé odrůdy jako bílá okurka, citrónová, kulatá, atd... (přes internet z Anglie, loni jsem o tom psal) no a dneska během půl dne z ničeho nic najednou 1/10 rostlin cca. 5-6 cm vysokých... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 24.5.2010
u těch kedluben nechápu proč to mravenci tak masakrují, mám stejnou zkušenost, zkouší se zabydlet i v těch větších!!!
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika