Příspěvky uživatele - 90.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň, 24.5.2010
dneska jsem stříkal hned po ránu Acrobatem, v tuhle chvíli prši, tak snad to stačilo trochu zabrat! do postřiku automaticky dávám smáčedlo, lignohumát a hnojivo na list, je to tak dle zkušeností lepší, když už postřik tak ať je v tom i nějaký ten... celý příspěvek >
Uhorky, 23.5.2010
speciálně letos doporučuji každou sazenici zalít Previcurem!!! divný rok!!! řeším stejný problém a soused taky!
Pěstování rozmarýnu, 22.5.2010
90% lidí ho zahubí zálivkou... rozmarýn nesnáší vlhko, jakmile ho jednou na chvíli přemokříte tak už to nezachráníte... zalévat jen když je půda skutečně už proschlá
Je mozne, ze uz je padli?, 21.5.2010
i přes včasný postřik se mi včera na jednom angreštu padlí objevilo!!! tak pozor i na révu!
Paprika pro venkovní pěstování, 20.5.2010
vápník lze přidat i teď, přípravků je celá řada, dokonce je i přípravek se zvýšeným obsahem vápníku jež se aplikuje postřikem na list
Hydrogel?, 19.5.2010
loni jsem to díky špatně zvolené půdě do skleníku použil během léta k okurkám a VÝRAZNĚ mi to ulehčilo zalévání! resp. ty okurky to zachránilo, nemohl jsem být na chalupě denně a bez něho by odešly... lze sehnat čistý hydrogel v cenách kolem 5 Kč za... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 16.5.2010 Obsahuje fotku
taky by mi to zajímalo, četl jsem tu spousty příspěvků jak se sela rajčata už i na konci ledna... tohle je sazenice z minulého týdne kdy šla ven na záhon, semínka šla do truhlíku 20.3., pak týden doma a pak zasklený balkon kde v noci teplota nic... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 15.5.2010
já už na ně neměl místo, šly ven před 3 dny... dneska kontrola, drží se statečně, ale kéž by se oteplilo... tentokrát poprvé musím Moravu litovat, jinak pořád nadávám že tam mají lepší počasí :)
Patizony a cukety ve stínu?, 15.5.2010
část cuket pěstuji v polostínu, tj. sluníčko jen dopoledne a nějaká úroda je, i když proti těm ze slunějšího stanoviště to je bída... zkuste to :) než tam nemít nic tak vlastní zkušenost je nejlepší!
Kde se berou slimaci ve skleniku?, 13.5.2010
nedávala jste do skleníku třeba kompost? mohly tam být jejich vajíčka třeba...
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 13.5.2010 Obsahuje fotku
dneska první políčko hotovo :) mám s tím jen nejlepší zkušenosti, si na tu půdu pod textílií v létě večer šáhněte, sluníčko zapadne a pořád je tam krásné teplíčko :) úroda a celková péče jednoznačně lepší!!! používám tkanou textílii, je pevnější,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika