Paprika Jumbo



Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 90.4 (?) 
26.5.2010 21:12, zobrazeno: 5659x

Při pohledu na mojí sadbu paprik čekajíc na výsadbu ze skleníku jsem následně neodolal a pokusně letos zakoupil v hobby marketu nádhernou krásnou velkou sazenici papriky JUMBO, vozí to z Německa.

Stála sice 98 korun, ale já neodolal, jsem si tím chtěl asi udělat radost v tomhle zahrádkářském nečasu...

Mátě už někdo zkušenost? Asi bude i vzrůst větší, sázet se má do sponu 60x80 cm, to je hodně místa...

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 183.242 (?), 26.5.2010 23:00

Zkušenost nemám, jenom přeji ať se Vám i paprice daří, ať roste a doufám, že potom dáte foto. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 187.20 (?), 27.6.2015 11:23

Ano-papriku Jumbo jsem zakoupila vloni v zahradnictví Dvořák a syn v Teplicích.Jednalo se o roubovanou papriku Jumbo Aurelio.Plody byly nádherné ccas kus 30 dg.Odebrala jsem si semínka s tím, že se pokusím i letos. Paprika výborně roste od samého semínka, až po plody a není nyní roubovaná. Pravděpodobně se jedná o dobrý genetický základ. Předpěstovala jsem jich něco kolem 50 kusů a rozdala sousedům.Všem dobře v letošním roce roste a plodí.Fotamůžete nalézt na mém facebooku -Jarmila Šišková, ale i tak, přikládám foto-přihnojuji Wuxallem calcium na list-5 ml na 1 litr vody-prostě nádhera.Technická zralost v zelené barvě-konzumní-přechází do hnědé až červné.

Paprika Jumbo
Paprika Jumbo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 187.20 (?), 27.6.2015 11:35

Ještě jsem zapoměla-jsou sice většího vzrůstu, ale já jim vše vyštípu až po trojitou vidlici-tzn. oholím kmínek, nezalévám ke kmeni.Ke kmeni přihrnu zeminu a kolem sazenic jsou stružky, které hodně prolévám, a to vždy zásadně dopoledne-ne večer.Daleko od sebe je mám tak 50 cm.

Jestli toto někomu pomůže, bude to fain.

J.Šišková

skleník-papriky Jumbo
skleník-papriky Jumbo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 187.20 (?), 27.6.2015 11:40

Loňská paprika JUMBO v konzumní zralosti-šťavnatá, masitá.Měla jsem z nich radost.

J.Šišková

Paprika Jumbo Aurelio-srpen 2014
Paprika Jumbo Aurelio-srpen 2014
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika