Příspěvky uživatele - 0.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podpěra pro fazole, 17.1.2012
Raz som sa rozprávala s pestovateľom z južného Slovenska a ten mi prezradil, že ako oporu k vysokej fazuli používa kukuricu. Určite to tento rok vyskúšam. Škoda, že som sa ho nespýtala na to, či vysieva kukuricu a fazuľu naraz, alebo... celý příspěvek >
Choré koi, 29.6.2010
Dobrý deň, ja mám ten istý problém. Koi kapre po dažďoch sa mi zhlukujú ku sebe a ležia na dne jazierka naukladané vedľa seba, ale sú poskrývané pod kamienkami, ale začali mi z jedného dňa na druhý umierať.  Už sa mi to tento rok stalo po tých... celý příspěvek >
Založení zeleninové zahrádky, 1.4.2010
Prepáčte, myslím tie kartóny. Ľudka
Založení zeleninové zahrádky, 1.4.2010
Nemohli by Ste to podrobnejšie opísať. Nápad sa mi pozdáva. Ľudka
Rajče tyčkové stupické polní ranné, 31.3.2010
Mám ten istý problém so stupickou odrodou. Okrem nej pestujem ešte jeden druh. Neviem presný názov, mám ich tretí rok. Pestujem z vlastného semienka- vysoká odroda a tá je krásna zdravá oproti stupickej, ktorej lístky sú čudne skrútené a dokonca... celý příspěvek >
Ztenčování stonků rajčat, 25.5.2009
Mám presne ten istý problém. Čo s tým??? Poraďte, prosím.
Úplne orezaná hruška, 21.5.2009
Pekný deň, na jeseň sme kúpili ovocný sad. Manžel a ja sme amatéri pokiaľ ide o starostlivosť o ovocné stromy.Čítam toto fórum s veľkým záujmom už pár mesiacov, ale mnohým veciam ešte vôbec nerozumiem. V sade máme jednu určite veľmi starú hrušku,... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 20.1.2009
Nesúhlasím. Pravidelne sú moje deti zafarbené a bez problému škvrny operiem. Pred praním dám na škvrnu Vanish a potom šup do práčky a vždy sa mi všetko vypralo.
Chilli papričky - pěstování v květníku, 26.6.2007
Prave mi dozrieva moja prva uroda chilli papriciek - mam dve rastlinky a vcera som obral 13 cervenych papriciek. Rastliny stale kvitnu a uz dorazsta dalsich asi 8 zelenych plodov. Chcel by som poprosit o radu, ako susit zrele papricky - v tieni/na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika