Příspěvky uživatele - 128.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez značky Echo, 22.2.2019
Dobrý den, pokud máte v blízkosti servis, tak by problém být neměl. Tuto značku znám z oblasti motorových benzínových pil. Pily jsou dobré, kvalitní servis mám nedaleko a vcelku poruchy žádné.
Hnědá housenka, 5.9.2017
Děkuji, asi je to on.
Hnědá housenka, 5.9.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, našel jsem v zahrádce tuhle housenku - viz obrázek. Má asi 1,5cm průměr a asi 9cm délku. Neví někdo název motýla? Děkuji
Choroba? Škůdce?, 9.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos bude zřejmě hodně švestek, ale objevil jsem na listech takovéto červené bradavičky - viz foto. Je jich tam opravdu hodně. Prosím o radu - co s tím a jestli to bude mít vliv na úrodu. Děkuji Ladislav.
Kdo vlastní destilační přístroj Medienka s olejovou náplní?, 4.5.2016
Dobrý den, souhlasím. Mám ho 15 let a stále funguje. Akorát jsem musel měnit gumy(ta velká je docela drahá:-( ).
Kdo vlastní destilační přístroj Medienka s olejovou náplní?, 18.11.2014
Vlastním kotel Medienka s trafo olejem již 10 let a za tu dobu se nestalo NIC se spirálou(musím zaklepat:-)). Kotel funguje pořád stejně. .Toť vše.
Pálenka z medu, 17.2.2014
Dobrý den, nejsem včelař, ale soused mi dal asi 100l rozpuštěného medu ve vodě. Je to prý med, který nešel vytočit, tak byl rozpuštěn ve vodě. Potřebuji, abych z tohoto materiálu udělal pálenku, ne medovinu. Chtěl bych aby to po vykvašení nebylo... celý příspěvek >
Kompotovice, 1.4.2013
Zdravím!  Před vánocemi se u nás dělal úklid spíže a zjistilo se, že tam je spousta nakvašených a starých kompotů(ne kyselých), marmelád, povidel atd. Tak jsem to všechno naložil do sudu a nechal vykvasit. Dnes je ale už duben a... celý příspěvek >
Můj zvláštní dotaz na sázení česneku, 12.11.2012
Dobrý den, zajímalo by mne, v co se promění stroužek česneku, který zasadím do země a která součást té vyrostlé česnekové palice to potom je. U cibule je mi to jasné - zasadím cibulku a ta se zvětší. Ale u česneku? Díky za odpověď. Ladislav... celý příspěvek >
Čím vylisovat sirup z rybízu?, 5.8.2012
Zdravím!  Vlastním litinový ruční strojek na lisování sirupu z rybízu. Tento strojek je však velmi pomalý a někdy se i ucpává. Když mi někdo poradí něco lepšího, budu rád. Díky Ladislav.
Medovice, 6.10.2011
Je to odpadní med rozpuštěný ve vodě(med, který nešel medometem vyhnat z rámečků), bylo mi to líto to vylít.  Tak jsem se rozhodl ho nechat přepálit, ale prostě to už nechce kvasit.
Medovice, 6.10.2011
Dobrý den. Naložil jsem kvas na medovici(med + voda). Po několika týdenním kvašení jsem změřil cukernatost, ale kvas je ještě sladký a skoro už nekvasí(minimálně). Je z něho cít alkohol a já si nesem jistý, jestli vypálit nebo ne...
Naklánění jabloní, 12.6.2011
Kmenu. Stromek je zpočátku přivázán k rovnému pevnému kůlu. Když kůl zhnije a stromek dosáhne na kmeni přibližně této tloušťky se začne klonit 
Naklánění jabloní, 9.6.2011
Dobrý den, kloní se mi jabloně ze svahu.  Mají už asi 90 průměr. Co se s tím dá dělat? Díky za radu. Ladislav.
Husqvarna 327Rx, 27.3.2010
Dobrý den, hodlám vyměnit tento stroj za skvělý Stihl FS88.Jelikož na Stihla už neseženete spojku(alespoň to tvrdí servis), zakládám tady diskusi, zda je to dobrá náhrada. Díky za rady.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika