Příspěvky uživatele - 31.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
1. výpal ma barvu jako Glacidet - modrozelenou, 10.6.2010
Ahoj, stačí když dáte do kotla vodu a 2 deci octa, normálně provedete destilaci.Funguje to.Dělám to pokaždé když mě stojí kotel. dýl jak3 dny.Zdravím všechny.
Destilát z kukuřice, 13.4.2010
Prosím, má-li někdo přesný návod, ještě jsem s tímto nepracovala.
Destilát z kukuřice, 13.4.2010
Poradí mě někdo jak se vyrábí destilát z kukuřice.Dík.Dáša.
Protipořezový komplet Profesional II M, 18.3.2010
Ne nedělají. Je to škoda.
Protipořezový komplet Profesional II M, 16.3.2010
Zdravím, mám je, řežu v nich. Jsou pohodlné, dobrý střih a sedí.Uvítal jsem i velikost kalhot podle výšky a obvodu pasu.S výrobcem se dá přímo telefonicky domluvit o zaslání na dobírku, a navíc lze kombinovat různé velikosti - kalhoty / blůza. Jinak... celý příspěvek >
Oprava prasklé nádrže, 20.2.2010
Záleží na tom jak a kde je prasklá. Já jsem řešil tento problém kdysi na mé bývalé HQ372XP. Spadl mě řetěz, zachycovač ho zastavil, ale bohužel zubem stačil udělat pod nalévacím otvorem palivové nádrže rýhu a dírku asi 1-2 mm. Benzín tama prosakoval... celý příspěvek >
Porisko sekery, 26.1.2010
Souhlasím s názorem o fermeži, ale od doby co jsem koupil Fiskarsku, tak nevím co je výměna topora.Cena je sice vyšší, ale pokud budete sekeru hodně využívat, neváhejte a obětujte ty peníze...
Destilační přístroj, 29.12.2009
Lidi, všechny Vás srdečně zdravím.Jsem moc ráda, že sem Vás našla.Dík za všechny příspěvky, dozvěděla sem semoc dobrých rad.Přeji hodně uspěchu při této krásné práci D.
Zkušenosti s odrůdou Malverina, 30.9.2009
Malverina je vitální úrodná odrůda, nevýhoda - vyšší obsah kyselin,  při přezrávání zavadá třapina, padají hrozny. Víno neutrální, lehčí.sjua
Reva ve skleniku nerodi, 27.9.2009
Amatér má pravdu. Dalším důvodem může být zmrzání extrémně citlivé odrůdy - málo pravděpodobné, ale ve studeném skleníku možné. Pak může květy ničit především oidium, zkuste také řez na dlouhé tažně. Některé odrůdy při krátkém řezu neplodí.  Při... celý příspěvek >
Lze vysazovat i na podzim?, 18.9.2009
Pokud neporušíte bal, můžete vysazovat kdykoliv.  Pokud se vám náhodou rozesype, tak otrhejte pro jistotu ze sazenic listy a můžete v této době vysazovat také.
Drátovci v bramborách, 14.8.2009
Děkuji za odpověd, a to se tam dá na podzim nebo až na jaro.A myslíte si že to pomůže, máte stím zkušenost?Nebo jste to jen slyšel.
Drátovci v bramborách, 3.8.2009
Poradí nam někdo? Pěstujeme tak trochu ve větším množství brambory, a už druhým rokem se nam vyskytují v nových bramborách díry a zněkterých vykukují drátovci. Jak se jich zbavit v půdě?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika