Příspěvky uživatele - 162.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda z bazenu na zahradu?, 4.9.2009
Toto som nasla na nete Pre celkové ozdravenie záhrady možno na rozpúšťajúci sa sneh, najmä pod stromy, rozhodiť asi 10 dkg modrej skalice na 1 m2. Modrá skalica je síran meďnatý, oba prvky, síra i meď majú účinky proti zárodkom hubových chorôb.... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 4.9.2009
mozem vypustit bazen s modrou skalicou na zahradu??? davka 3g na kubik vody...
Voda z bazenu na zahradu?, 4.9.2009
davali sme 3g na kubik vody..., je to teda vela, ci mozem vypustat :-)??
Voda z bazenu na zahradu?, 3.9.2009
Je v nej modra skalica proti riasam, bez chloru, mozem vypustit vodu na travnik?? Skalica bola pridavana pred mesiacom...
Vrba - škůdce, 7.7.2009
ja mam tiez taketo mandalinky na salix integra, vzdy ked idem okolo ich zbieram a zaslapnem
Smrček - není nemocný?, 30.6.2009
ved vsimnite si fotku c.2 z tej prvej serie, vlavo horna cast tam su cierne puklice zretelne, necakat, postriekat
Smrček - není nemocný?, 29.6.2009
Vidim na ihlici cierne bodky..  Urcite by som postriekala niecim proti savemu a zravemu hmyzu - Talstar a pod., bude to v poriadku.., postrek pripadne o 3-4 tyzdne opakovat.
Smrk bez terminálního vrcholu, 24.6.2009
Mam na vas prosbu pani Matuskova, nemohli by ste sem vlozit fotky vasich smrekovcov - modrinov? Citala som v inej diskusii o ich strihani. Dakujem krasne
Jaká je to nemoc jehličnanů?, 23.6.2009
Smrek vie rasit zo stareho dreva? myslel som ze len tis - buxus.
Smrk bez terminálního vrcholu, 22.6.2009
Dakujem krasne za fotky, vyzeraju nadherne, tesim sa ze sa da udrzat smrecok v takej mensej velkosti a tak pekne tvarovat!
Jak se zbavit krtka, 22.6.2009
zbavila som sa krtov tento rok nasledovne: napchate prazdne sklenene flasky do zeme cca 6 na 400m2, zasadila nejaku cervenu rastlinu - neviem nazov,  + chovam kocurika uzasneho ktory vseko ulovi
Jaká je to nemoc jehličnanů?, 22.6.2009
urcite odstrihnite celu poskodenu cast
Jaká je to nemoc jehličnanů?, 22.6.2009
Striekam pravidelne smrecky proti savym a zravym skodcom - momentalne Talstarom cca raz za mesiac.  Je to citujem "Postřikový insekticidní a akaricidní přípravek ve formě emulgovatelného koncentrátu, určený k ochraně rostlin proti savému... celý příspěvek >
Jehličnatý živý plot, 19.6.2009
Pani Matuskova, mam na Vas prosbu, mozete vlozit fotku vasich tvarovanych smrekov? Mame totiz na zahrade v zivom plote 40smrekov, 0,8m od seba aj od plotu, druhy rok. Od jari narastli asi 30cm, rastu fakt rychlo, Chcem ich potom strihat do 2,5m... celý příspěvek >
Smrk bez terminálního vrcholu, 19.6.2009
Pani Matuskova, mam na Vas prosbu, mozete vlozit fotku vasich tvarovanych smrekov? Mame totiz na zahrade v zivom plote 40smrekov, 0,8m od seba aj od plotu, druhy rok. Od jari narastli asi 30cm, rastu fakt rychlo, Chcem ich potom strihat do 2,5m... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika