Příspěvky uživatele - 162.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvon bez přírůstků, 4.6.2009
my sme tiez zasadili na jar broskynu, vobec sa nechytila.. tak som jej pred mesiacom opat skratila vetvicky aj preriedila niektore, a zacala krasne pucat, z dreva vyrazaju nove vyhonky... Toto iste nam urobil na jar zasadeny orgovan, vobec sa... celý příspěvek >
Mozno pohnojit Kristalonom cerstvo zasadene okrasne kriky?, 29.5.2009
Mozem pohnojit Kristalonom na okrasne dreviny cerstvo zasadene okrasne kriky? Jedna sa konkretne o vrbu,  ibistek a konifery. Pri presadzani som nepouzila zahradny substrat, preto by som ich chcela dodatocne pohnojit.
Choroba na Ihličňanoch, 13.5.2009
Ja mam na modrine malinke cierne bodky a ihlicie postupne prestava rast a vyschyna. Uz som to striekala proti savym a zravym skodcom a nic. Poradte
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 27.4.2009
Mne sa osvecili sklenene prazdne flase pichnute do polovice do zeme hrdlom hore,  na 400m2 asi 4flase. Okrem toho odkedy mame kocura sa krtko neobjavil. Predtym som denne zahrabavala 5-6 krtincov. Nedam na kocura dopustit . Takze neviem, ci... celý příspěvek >
Zalozeni travniku - rekreacni smes, 23.4.2009
Zalévání trávníků: Bývaly doby, kdy trávník byl výsadou aristokracie. Obyčejný člověk měl nejspíš louku za barákem. Američané nebývale zbohatli a dnes má trávník každý (kdo nemá, ten po něm touží). Trávník – v porovnání s loukou naprosto... celý příspěvek >
Pomoc s koniferou, 14.4.2009
Nam tiez takto zakvitol, myslela som povodne ze su to sisky:-)
Tvarovanie smrekovca?, 26.3.2009
to by bolo super!!
Tvarovanie smrekovca?, 24.3.2009
A mate ho volne v zahrade ci v kvetinaci?
Cypřišky - uvadají a některé uvnitř reznou a opadávají, 24.3.2009 Obsahuje fotku
nieco taketo? nam tiez hnednu
Turkestánský brest, 24.3.2009
ja som si objednala dnes by mi mala prist postou tak som zvedava
Thuja, 24.3.2009 Obsahuje fotku
cypristeky vyzeraju nejako takto?
Uhynute cyprusteky?, 24.3.2009 Obsahuje fotku
Pocas zimy nam takto uhynuli zlatozlte cyprusteky. Daju sa este zachranit? Foto je nekvalitne robene mobilom, prosim o vas nazor. Zvnutra postupne hnednu, vlahy mali celu zimu dostatok.
Otazka pre pani Danielu, 23.3.2009
Dakujem pani Daniela, tak skusim ho teda nechat na mieste a zastrihavat ako zivy plot. Este sa spytam, strihali by ste smrecky a tento modrin na vrchu az po dosiahnuti konecnej vysky alebo uz od malicka? Alebo strihat len po bokoch alebo ci vobec... celý příspěvek >
Tvarovanie smrekovca?, 23.3.2009
Je mozne smrekovec opadavy - Larix strihat podobne ako smrecky na zivy plot? Mam pri plote 4ks vo vzdialenosti 80cm od plotu aj medzi sebou a rada by som ich udrzala do vysky 2,5m. Za vas nazor vopred dakujem! Teraz maju 1-1,5m.
Strihanie jedlicky, 23.3.2009
A je podla vas mozne strihat jedlu bielu na mensi stromcek - drzat ju do 2-2,5 m vysky? O strihani smreckov sa clovek docita ale ci sa da tvarovat aj jedla..?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika