Příspěvky uživatele - 16.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čínské zelí, 16.12.2009
Zkuste zasadit jiný druh Pekingského zelí, podle mých letmých zkušeností jsou u nás nejméně 4 druhy.A těch "záhybů a struhadla" se také nebojte. Nakrájíte na jemno, uděláte vhodnou zálivku, a větší salátovou pochoutku neznám. Zkuste si... celý příspěvek >
Houby z lesa na zahradě, 3.12.2009
Doufám, že mnozí z Vás se byli podívat v létě v obci Stachy na Šumavě. Tam roste na náměstíčku v parčíku uprostřed obce pod stromy spoustu hřibů. Číslují je. V době, když jsem tam byl já bylo číslo přes 120 již vyrostlých v tom roce. Místí říkali, že... celý příspěvek >
Ředkvičky v zimní zahradě, 3.12.2009
Prosím o objasnění : Tetraploidní ředkvička Kvarta..., Jaký význam má pro mne, že je tetraploidní?
Povolení ke kácení - odvolání, 28.11.2009
S obsahem se ztotožňuji, jen upozorňuji na lhůtu odvolání-ta je asi 14 dnů. Neprošvihnout termín.Pak se to napravuje složitěji.
Jaká je doba klíčení citrusů?, 25.11.2009
pokojovou
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 25.11.2009
Výrobci lihovin velmi rádi kupují sudy, ve kterých max 3 roky uzrávalo barikované víno. Pak už se v nich barikované víno nesmí vyrábět, ale sud je příjemně zavíněný.
Zbylé švestky na stromě, 25.11.2009
Pokácet strom je moc drastické. V lese se občas sestřelují šišky ze smrku a pod. Co takhle se strefovat brokem do stopky švestky?
Jaká je doba klíčení citrusů?, 24.11.2009
Citrusy potřebují ke klíčení vyšší teplotu jak 12 st.C.ideální je 20-25st.Doba klíčení je velmi individuální od2-6 týdnů a semenáčky jsou značně nevyrovnané.
Vzdálenost plotu od souseda, 24.11.2009
Jenže thůje rostou nahoru, tam je1m dobrý, vrba roste i do šířky a to bude asi málo, nebo neustále stříhat skoro u kmínku ze strany souseda.
Domácí pálení už nebude trestný čin, 23.11.2009
Dnes vyšel v našich regionálních novinách článek z pálenice.Vyjímám jen stručně z obsahu .-Litr destilátu v pálenicích bude od ledna o 10 korun dražší.-Když kvas obsahuje značné množství kyseliny octové, tato je při destilaci... celý příspěvek >
Břečťan - dobrý či špatný nápad?, 19.11.2009
Můj se cca 3 roky vzpamatovával a pak to jelo do výšky a šířky rychle.Ještě jednu zajímavost mám s květy: kvete dost pozdě-září a dál, takže jsou to poslední květy v okolí. Na květech bylo v říjnu za pěkného počasí tolik hmyzu, včel, vos... celý příspěvek >
Břečťan - dobrý či špatný nápad?, 18.11.2009
Mám břečťan na plotě cca 12 let, po 10 letech začal dělat květy.Výška plotu-dřevěného je 1,2m břečťan stříhám tedˇna cca 1,5 m. Plot je tak prorostlý, že není vidět, jen masa břečťanu. Domnívám se, že je již"samonosný".
Zasadit cesnek bez moreni?, 13.11.2009
Sulka se přestala vyrábět.Sulka má být podle šlechtitele česneku použita pouze v případě reálného rizika přítomnosti háďátka /6-12hod, proti vlnovníku česnekovému 0,5hod/.Sulka při delším moření česnek poškozuje. Kdo používal ROVRAL, místo něj krátce... celý příspěvek >
Vlašťovičník - bradavice, 12.11.2009
Kdyby to bylo jen jednou, tak možná, ale zaříkávačka tím byla pověstná, sama doktorka to o ní věděla
Vlašťovičník - bradavice, 12.11.2009
Jak už tady před rokem psal CHemický Alí, někdy pomůže psychoterapie.je už to asi 22let dcera kolem 8let závodně plavala. Bradavice asi z bazénu na noze, dost hluboká, doktorka jí to mockrát vyřízla, vždy se obnovila, pak jí sama doktorka!!!... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika