Příspěvky uživatele - 182.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Petúnie - odstraňování zvadlých květů, 24.6.2008
Odkvetlé květy musíte odštípnout i se semeníkem. Rostlina se pak nevysiluje tvorbou semen a nasazuje na nové květy.
Olej Prosint 2T, 4.6.2008
Používám tento olej do křovinořezu Oleomac. Olej je zelenomodrý. Používám benzín speciál a olej ředím 1:50. Křovinořez už  mám 11 let a nemůžu si stěžovat. Sekám přes 2000m2 2x až 3x ročně.
zkušenosti se zavoskovanými růžemi, 14.3.2008
Koupil jsem tyto růže 2, každou jinde a jiný rok. Obě se ujaly bez problémů, ale druh byl jiný než na obalu. Chtěl jsem žlutou pnoucí. První byla červená keřová, druhá je sice žlutá, ale jako pnoucí se zatím také moc netváří. Aleš
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 6.3.2008
Ve výše uvedenén ceníku nabízí stavební hydroizolační folii Junifol tl.1 mm za 83 Kč, penefol 1mm za 73,80 Kč bez DPH za 1m2. Toto jsou nejběžněji používané folie na hydroizolaci spodních staveb, kde se používají i v tl. 0,6 mm. Co jsem se zběžně... celý příspěvek >
Kana/dosna, 23.11.2007
A tak to má být. Ať Vám dosny stále krásně rostou a kvetou.
Cibulnaté květiny do truhlíků - jak?, 8.10.2007
Dát cibuloviny do nechráněného truhlíku a nechat na balkoně nedopuručuji. Sám jsem to zkoušel s tulipány  a vymrzly. Když tak truhlík na zimu zapustit na zahradě do zeminy.
pivoňky - zaschlá poupata, 27.6.2007
Hloubkou zasazení to nebude. Jedné se spíš o houbovou chorobu. Mám dvě pivoňky, červenou a růžovou. Růžová touto chorobou často trpí, ale letos kvetla nádherně. Červené naopak asi za 18 let co na místě roste zaschly poupata pouza jednou, a to v loni,... celý příspěvek >
Jak na slepýše, 28.5.2007
Já mám také na chalupě slepýše i zmiji a jsem velmi rád, že se jim na zahradě líbí. Se zmijí žijeme naprosto v míru, vidíme se tak 2x, 3x do roka. Předloni jsme navíc měli v ptačí budce místo ptactva sršně.
Zakrslá slunečnice, 18.5.2007
Řekl bych, že nyní máte na vysetí nejvyšší čas.
Hledám afrodisiakum, 11.4.2007
kotvičník zemní
spirála na rajčata a okurky, 5.4.2007
Někde jsem viděl radu na úpravu jak uvedený nedostatek nestability spirálových tyčí odstranit. Sám jsem  to ještě nezkoušel, teprve se na to chystám. K části, která je pod zemí se přivaří obdélník ze silnějšího plechu, která tyč stabilizuje a... celý příspěvek >
jaká je nejvhodnější popínavka na plot z pletiva, 3.4.2007
Rdesno rozhodně ne. To by soused asi neměl radost. Jak se rozroste je prakticky nezvládnutelné. Musel by jste ho u souseda  stříhat každých 14 dní. Roste velmi bujně a doroste klidně i do výšky 12m.
Vápnění - drcený sádrokarton, 15.3.2007
Máte pravdu, sádra obsahuje vápník a na rozdíl od vápna také síru. Záleží čeho chcete dosáhnout. Většinou se vápní, aby se upravilo Ph půdy. Vápno, vápenec i stará omítka je alkalická a snižuje kyselost. Sádra naopak spíše zvyšuje kyselost půdy.
Vápnění - drcený sádrokarton, 15.3.2007
Sádrokartonem nepovápníte, protože neobsahuje vápno, ale sádru!
skočec, 26.2.2007
Skočec požaduje teplé místo (pochází z Afriky) a výživnou půdou. V dobrých podmínkách vyroste v mohutnou rostlinu. Pozor! semena jsou prudce jedovatá, obsahují ricin, jeden z nejprudších jedů.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika